Invaze moru: V okolí Teplic postaví skoro sto domů pro Mu-Slimáky

TEPLICE V ČECHÁCH | Dne 13.10. zahájil stavební úřad územní řízení na pozemky v Drahkově o rozloze 5,5 ha, které vlastní Ali Ali. Jedná se o pozemky pod silnicí. Má zde vyrůst 57 rodinných domů, informuje server Českého portálu euRABIA.cz o hrůzostrašném zjištění.

Teplice v Čechách v 21. století - Město plné bubáků

Teplice v Čechách v 21. století – Město plné bubákůStavební řízení se týká infrastruktury (komunikace, vodovod, kanalizace, zeleň, osvětlení). V Drahkově též započala výstavba infrastruktury pro dalších 23 rodinných domů na pozemcích nad silnicí na konci obce směr Kvítkov. To vše je příprava na velkou muslimskou invazi do okolí Teplic.
kup-zde

Pokud připočteme dalších 16 pozemků v oblasti drahkovského svahu, vyroste v Drahkově 96 arabských domů. V Kvítkově je rozparcelováno 97 pozemků a dalších asi 3,8 ha na rozparcelování čeká. A to už se dá nazvat osidlováním místa nepůvodním obyvatelstvem. Sudety opět zažijí příchod nepůvodního obyvatelstva, které pak to původní bude vyhánět.

„V Suchém rozparcelováno 29 pozemků a hrozí prodej dalších 13000 m2 v trojúhelníku mezi komunikacemi naproti kravínu. Úřad pro zastupování státu jej nabízí v dražbě. Ze strany obce nevzešla jediná akce, která by se jí pokusila zabránit. Podaří se přesvědčit zastupitele o nezbytnosti koupě alespoň toho, co ještě lze zachránit? Zdůrazňuji, že se nejedná o majetek soukromníka, ale případnou koupi od státu,“ píše euRABIA.cz.