Přivandrovalí mu-slimáci slibují v Německu křesťanům smrt! Jste špinavější než psi!

BERLÍN | Zejména v uprchlických ubytovnách v Německu přetrvává a vyhrocuje se problém, který dlouhou dobu politici a vítači imigrantů nechtěli radši vidět – muslimští uprchlíci šikanují a vyhrožují křesťanským. Informuje server Českého portálu EUportál.cz s odkazem mj. na krone.at, express.co.uk a welt.de.

nehorší ideologie světa - islám a nacismus

nehorší ideologie světa – islám a nacismus
„Jste nečistější než psi!“ spílají křesťanům, a vyhrožují jim smrtí, pokud křesťanstvíneopustí. Pronásledovaní lidé z Blízkého východu tak často nenacházejí bezpečí ani v Německu. Křesťané musí skrývat křížky, Bible a tajit svou zbožnost.
kup-zde

Zločiny z nenávisti a hanobení náboženského přesvědčení a národnosti na německých azylantských ubytovnách již po léta stojí u zrodu šarvátek, incidentů a bitek, které nezřídka končí vážnými zraněními, demolicí majetku a následně stejně nakonec přestěhovávacími manévry. Policie již po léta politikům v zájmu ochrany životů a zdraví imigrantů, majetku ubytoven a pokojného soužití, navrhuje oddělovat křesťanské uprchlíky od muslimských. To se ale dlouho nezdálo politicky korektní, a tak radši, ze sluníčkářského politického pokrytectví, byli uprchlíci vystavováni nadávkám, šikaně, násilí, bitkám a výhrůžkám. Lživá multikulturní ideologie tak doběhla sama sebe a bznadějně se zacyklovala.

Nyní se k ožehavému tématu náboženského násilí na azylantských ubytovnách vyslovila pastorkyně íránského evangelikálního společenství ve Frankfurtu Musapurová spolu s poslankyní za CDU Steinbachovou a označily je za neúnosné a příkré útoky na základní hodnoty a samotnou Ústavu.