Francouzská poslankyně Marion Maréchal-Le Pen se obula to vetřelců z Calais a jejich imbecilních podporovatelů

LA TOUR-D’AIGUES | Neteř předsedkyně Národní fronty Marine Le Pen Marion Maréchal Le Pen, která je navíc poslankyní francouzského parlamentu se ostře pustila do francouzské vlastizrádné vlády vlády kvůli její politice vůči přivandrovalým parazitům, vetřelcům, mu-slimákům a negrům.

Marion Maréchal-Le Pen

Marion Maréchal-Le Pen
„Konkrétně kabinet premiéra Manuela Vallse kritizuje za to, že údajně dává přednost uprchlíkům před potřebnými občany Francie,“ píše politicky korektně server ParlamentniListy.cz, který s odkazem na express.co.uk, informuje tvrdé kritice vlády z úst mladé poslankyně.

Lži a propaganda, nejsou to uprchlíci, ale paraziti a zločinci

Paraztiti | foto: bbc.co.uk

Paraztiti | foto: bbc.co.uk

Marion Maréchal Le Pen promluvila na protestním shromáždění v jihofrancouzském městečku La Tour-d’Aigues, kde žije asi 1 200 obyvatel. Nejméně sto z nich zde vystoupilo proti snahám přemístit do sousedního města Grambois asi šedesát osob z uprchlického tábora Džungle, který od pondělí bourají buldozery. „Evropské vlády své obyvatele zahlcují propagandou, protože většina lidí pobývajících v Džungli nejsou uprchlíci ze Sýrie a Iráku,“ uvedla Marion, kdy je všeobecně známo, že jsou to jen paraziti a invazní vojska mu-slimáků na zničení bílé rasy v Evropě a na obsazení našeho území těmito nelidskými hordami anticivilizace.
kup-zde

Šestadvacetiletá poslankyně Parlamentu za region Vaucluse dále zmínila, že s vetřelci se zachází lépe než s obyčejnými chudými Francouzi, a ti tak mají k dispozici bydlení i práci přednostně. „Považuji to za neuvěřitelně nespravedlivé vůči dvaceti procentům Francouzů z regionu Vaucluse, kteří žijí pod hranicí chudoby. Vláda navíc svůj záměr přemístit sem uprchlíky s místními úřady ani předem nekonzultovala,“ konstatovala vnučka zakladatele Národní fronty, která je nově vyšlou hvězdou Národní fronty, jelikož díky svému vzdělání v internátní katolické škole má vysokou autoritu mezi francouzskými křesťany, což jí oproti její tetě Marine staví do většího pole zájmu nespokojených Francouzů.

„Výše uvedené podle vyústilo ve ztrátu suverenity francouzských regionů, za což nesou zodpovědnost cynismus, snaha o opětovné zvolení a neschopnost současné vlády i prezidenta,“ uvedla Marion Maréchal Le Pen.

Tohle nepatří na radnici, ale do blázince nebo pod gilotinu

Vyzkoušené francouzské řešení

Vyzkoušené francouzské řešení

Přímo na protestním shromáždění o sobě dávali vědět také zástupci neziskových organizací i samosprávy, tedy parazitující zmrdi a neomarxistický ksidl, kteří naopak příchod dobytka vítají, jelikož na něm budou parazitovat a krást z veřejných rozpočtů. „Máme povinnost jim nabídnout důstojné životní podmínky. Není spravedlivé, aby na svých bedrech nesli veškerou bídu světa,“ řekl levicový starosta Gramobis Alain Feretti, který do křesla starosty patří do svírající kazajky, či pod gilotinu.

Na adresu řvoucích zvířat z neziskovek a jiných zločineckých organizací mladá francouzská politička pronesla lakonicky: „Tato uskupení nemají mandát a nikoho nezastupují. Jejich význam je přímo úměrný tomu, jakou získávají podporu v průzkumech veřejného mínění.“

e-shop-ceska-expedice

Nemají na nic nárok

Asyl-Spray na ochranu proti parazitujícímu přivandrovalému dobytku | foto: RT.com

Asyl-Spray na ochranu proti parazitujícímu přivandrovalému dobytku | foto: RT.com

Podle ní vetřelci v Calias nemají na nic nárok: „Hovoříme tady o ilegálních přistěhovalcích, kteří porušili naše zákony a zneužili laxnost při ochraně hranic dalších států Evropy. Stalo se to díky otevřené nové trase převaděčů, po které se k nám dostávají lidé bez práva překročit hranice naší země,“ konstatovala jedna z nejmladších poslankyň francouzského parlamentu.

Britský deník Express uznává, že na slovech Marion Maréchal Le Pen je mnoho pravdy: „Le Penová se nemýlí, když říká, že většinu obyvatelstva uprchlického tábora v Calais netvoří váleční uprchlíci ze Sýrie a Iráku. Asi ze 43 % jsou to Súdánci, 33 % tvoří Afghánci, 9 % Eritrejci, 7 % Pákistánci a jen v jednom procentu případů jde o Syřany a Iráčany,“ píše britský deník.