Nechci být šašek od bazénku. Chci být prezident, vzkázal Zdeněk Škromach přes média

ROHATEC | Bývalý senátor Zdeněk Škromach bude pokračovat ve svých legendárních videích od bazénku, budou mít ale vážnější formu. Škromach chce totiž kandidovat na prezidenta. Informuje server ParlamentniListy.cz s odkazem na plátek babišpressu.

Zdeněk Škromach - Stále v dobré náladě | foto: parlamentnilisty.cz

Zdeněk Škromach – Stále v dobré náladě | foto: parlamentnilisty.cz

Na videích se nechce prezentovat jako politik, ale jako muž s politickými zkušenostmi, nad věcí, šířící lepší náladu a přitom neztrácející punc obyčejnosti „souseda od vedle“, píše zmíněný server, kdy autor článku dodává, že tím chce Šrkoamch vyhrát příští prezidentské volby. „Já rád provokuji. Má kandidatura je v zásadě jistá. Třeba si někdo řekne, že když Škromach bude kandidovat, tak já to zkusím také,“ říká Zdeněk Škromach.

„Budu chtít mít nejen stranickou podporu, ale i podporu na základě posbíraných podpisů. Miloš Zeman je silný protivník, ale nemá cenu stahovat gatě. Po období blbé nálady, která tady vládne, je potřeba nastolit dobrou náladu,“ věří si politik, kterého ve senátorské kampani jeho ČSSD hodila přes palubu a ze Senátu odešel, protože svou mandát na své rodné hroudě neobhájil a byl poražen.

„Chci důstojnější a vážnější formu. Aby to mělo charakter, že prezident není šašek od bazénku. I když někdy i šašek se stal králem,“ podotýká Škromach.


Reklama: