Klerofašistický ministr Herman je sprostý lhář. Kanaďan Brady neměl být nikdy vyznamenán, potvrdila to kanadská ambasáda

PRAHA | Kauza Brady skončila. Kanadské velvyslanectví potvrdilo, že kancelář prezidenta o souhlas pro Bradyho nežádala, informuje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk. Ministr Herman si proto musel vše vymyslet, manipulovat s důkazy a děla z lidí blbce. Jeho demise je nedostatečná. Herman by se měl dobrovolně zastřelit.

Daniel Herman - Vlastizrádný klerofašistický havloidní pošuk a kolaborant z KDU-ČSL

Daniel Herman – Vlastizrádný klerofašistický havloidní pošuk a kolaborant z KDU-ČSL

Miloš Zeman čelí mediálnímu tlaku, že neudělil státní vyznamenání kanadskému občanu Jiřímu Bradyho proto, že jeho synovec ministr kultury Daniel Herman se setkal s dalajlamou, ale podle kanadské ambasády je všemu jinak. Jelikož Brady jako kanadský občan by musel mít svolení kanadské vlády, aby mohl přijmout české státní vyznamenání a podle diplomatického protokolu by o toto povolení vyznamenat kanadského občana musela požádat Kancelář prezidenta s dostatečným předstihem. Tak se nastalo.

O možnost vyznamenat Jiřího Bradyho nikdy v Kanadě nikdy nežádal. Proto tvrzené, že Miloš Zeman nechal vyškrtnout Bradyho ze seznamu vyznamenaných proto, že se zrůdný lhář a lidovecký hajzlík Herman sešel s jakýmsi tibetským šulínem Dalajlámou, jsou jen sprostá lež.

e-shop-ceska-expedice

„Ministr kultury Daniel Herman uvedl, že ho prezident Miloš Zeman informoval o tom, že Bradyho vyškrtne ze seznamu vyznamenaných, pokud se Herman sejde s dalajlamou. Herman se s dalajlamou setkal minulý týden. Den na to se Brady na seznamu oceněných předloženém premiérovi k podpisu neobjevil. Herman před médii tvrdil, že vyznamenání pro jeho strýce, který přežil holocaust, bylo prezidentskou kanceláří schváleno,“ píše slovenský deník o průběhu zločineckého jednání, manipulace a lží ministra kultury, který se scházel se sudeťáky.

A jasný důkaz, že je Herman sprostý lhář a to vše co se dělo, byla jen odporná provokace havloidních zmrdů, je prohlášení kanadského velvyslanectví, citujeme HlavnéSprávy.sk: „Velvyslanectví Kanady, jejíž občanství má Jiří Brady, potvrdilo, že nedostalo žádnou informaci o tom, že by měl dostat české státní vyznamenání.“