Stařena Miroslava Němcová je nevzdělaná agresivní politická mrtvola, která se jen mstí

PRAHA | Senátor a předseda Strany práv občanů Jan Veleba okomentoval prohlášení svazačky z ODS Miroslavy Němcové ze Staroměstského náměstí, kde se ODS oficiální při demonstraci proti Miloši Zemanovi přidala na stranu havolidů a samotná Němcová tam pronesla děsivá slova, která má podložena jen svou tupostí a omezeností.

Fialová Milka Němcová - Skorodůchodkyně z Vysočiny | foto: ods.cz

Fialová Milka Němcová – Skorodůchodkyně z Vysočiny | foto: ods.cz

Agresivní stařena z ODS Němcová na demonstraci prohlásila: „nechceme být ruskou gubernií a nechceme být maňásky v rukou Komunistické strany Číny. Naše zákony si připravujeme sami, nikoli politruci z KGB,“ citovaly jí ParlamenntiListy.cz.

„Paní Němcová je politická mrtvola a vyřizuje si takovým způsobem účty s Milošem Zemanem, hlavním motivem přitom je, že když padla vláda, Miloš Zeman ji nejmenoval premiérkou,“ uvedl na srozuměnou senátor a předseda Veleba, že jediným motivem Němcové je osobní msta.

A své vyjádření na adresu Němcové Veleba ukončil slovy: „Kdyby znala trochu dějiny a byla erudovanější, nemohla by nic takového říct, protože i pravicové vlády v čele s premiéry z ODS se hlásily v oficiální politice k uznání jednotné Číny. Paní Němcové chybějí znalosti a její militantnost a nenávistnost je známá. Nyní prostě ucítila příležitost.“


Reklama: