Zavraždí i prezidenta? Chtějí se dostat k moci vrazi mafiánského kmotra Mrázka? Kupte si Hermana a dostanete v akci prodavače Sekyry Babiše zdarma!

PRAHA | Zajímavý postřeh ze zákulisí české politiky a osobních vazeb různé lidské špíny z podsvětí a bývalých komunistických tajných služeb přináší komentátor Reflexu Bohumil Pečinka, který si všímá, že lidé okolo zavražděného kmotra Mrázka, či jeho údajní vrazi z okolí Babiše se spojují s novou havloidní ikonou Danielem Hermanem, aby dostali hlavu prezidenta. Budou chtít Miloše Zemana i zavraždit?

Herman se Sekyrou a spícím kreténským dobytkem v pozadí | reprofoto: rukojmi.cz

Herman se Sekyrou a spícím kreténským dobytkem v pozadí | reprofoto: rukojmi.cz

„V době vzrušené debaty o Číňanech a medaili pro pana Bradyho jako z hlubin moře se vynořila nová politická koalice, která bude příští rok usilovat o povolební většinu. Popišme ji ve zkratce takto: developer a lidovecký sponzor Luděk Sekyra, KDU – ČSL, Starostové a nezávislí, pražská kavárna a Andrej Babiš a jeho mediální impérium,“popisuje nechutné zákulisí z české politické scény Bohumil Pečinka.

Komentátor společenského magazínu Reflex dále dodává, že jedním z tvůrců této koalice je Luděk Sekyra, předlistopadový funkcionář a později blízký spolupracovník krále českého podsvětí Františka Mrázka.

Jen za okraj dodejme, že Mrázek i Babiš chtěli privatizovat stejný průmyslový podnik, kdy po smrti Mrázka, jej zprivatizovali poláci a ti jej pak záhadně a levně prodali holdingu Andyho Babiše, který již tehdy měl být údajně bílým koněm CIA, kdy jeho úkolem mělo údajně být to, aby se stal vrcholným českým oligarchou a v tom Mrázek se svým archívem překážel, jelikož právě tento „archív“ by z mnoha lidí udělal politické mrtvoly.

e-shop-ceska-expedice

A co dále dodává komentátor Reflexu Pečinka? „Sekyra už před minulými volbami strategicky vsadil na finančně zuboženou lidovou stranu a udělal si z ní nástroj svého očišťování. V posledních měsících se rozhodl převzít celý intelektuální svět po Zdeňku Bakalovi, a to včetně Knihovny Václava Havla, kde vyjednává o strategickém sponzoringu,“ kdy Pečinaka dále dodává, že Sekyra je též osobní přítel Tomáše Halíka, kterého se už léta snaží popostrkovat do prezidentské volby.

„V poslední době se zdá, že bude mít šťastnější ruku s ministrem kultury Danielem Hermanem, jenž se postavil do čela protizemanovské revolty…“ uzavírá Bohumil Pečinka své postřehy ze dna české politické žumpy, kde největší havloidní prasata nám o morálce kážou.


Reklama: