Budou americké prezidentské volby zfalšovány? Hillary Clinton si už objednala v New Yorku ohňostroj na počest vítězství

NEW YORK | Kandidátka na post vůdce Spojených států (SS) za „Demokratickou“ stranu Hillary Diane Clinton si už objednala ohňostroj, který se může v New Yorku odehrát hned po volbách v úterý, píší noviny New York Post.

Ilustrační snímek

Ilustrační snímek
Podle informací zdrojů novin z hasičského sboru je pyrotechnická show naplánována na řece Hudson, dodává světová zpravodajská agentura Sputnik. Zdroje informují: „V rámci dohody s městskou vládou může ohňostroj začít už v 21:30 místního času, to znamená půl hodiny po skončení hlasování v New Yorku.“ Což jasně nahrává spekulacím, že volby mohou být zfalšovány, jelikož zrůda Clinton nechce s oslavami čekat ani na výsledky voleb.

Je známo, že ohňostroj byl naplánován ještě předtím, než v pátek ředitel FBI nařídil otevřít dodatečné vyšetřování ve vztahu ke korespondenci Clintonové, což se citelně odrazilo na předvolební kampani bývalé ministryně zahraničí.

Všichni jsou v šoku

Donald Trump a Hitlery Clinton

Donald Trump a Hitlery Clinton

New York Times dále píše, že hasiči a policisté New Yorku byli ohromeni sebejistotou, kterou Hillary Clinton hýří, že volby vyhraje. „Je trochu předčasné plánovat vítězství,“ prohlásil pracovník policie.

Leda že by celé volby byly zfalšovány, jelikož protikandidát za Republikány již dávno před tímto zjištěním prohlásil, že volby budou zmanipulovány, jelikož v rámci volebních seznamů jsou na evidování cizinci, kteří jsou v zemi jako „ilegálové,“ tedy jejich pobyt je protizákonný a ti logicky nemají právo volit prezidenta a navíc, jsou podle Trumpa na těchto volebních seznamech i mrtvoly. Tedy lidé, kteří již dávno zemřeli.

„Je podivné, že volič Republikánů, po své smrti volil Demokraty,“ vyjádřil se o této situaci Trump, který s tímto šokujícím zjištěním předstoupil na veřejnosti minulý měsíc.


Reklama: