Děvka smradlavá… Prohlásil Martin Konvička o zelené extremistické političce Monice Horákové

PRAHA | Před soudní síní, kde se odehrála první část sporu o nošení muslimských šátků na školách se odehrála nechutná provokace exkrementů ze Strany zelených (SZ). Hlavní provokatérkou byla Monika Horáková.

Extremistka Monika Horáková provokuje u soudu

Extremistka Monika Horáková provokuje u soudu
Kdo je to Monika Horáková? ParlamentniListy.cz jí představují takto: Monika Horáková (SZ), v letech 2006 až 2009 pracovala v kanceláři poslankyně za SZ Kateřiny Jacques (tupá biomasa, pozn. ed.) Od roku 2014 je zastupitelkou na Praze 2. Pracuje jako novinářka. V nedávné době se zasazovala o to, aby čeští občané pomáhali uprchlíkům, kteří se ocitnou v naší zemi. Teď na sebe vzala roli obhájkyně práva nosit muslimský šátek na hlavě, pakliže ho chce žena muslimského vyznání na hlavě nosit.

A co prováděla Horáková u soudu? Zase budeme citovat ParlamentniListy.cz: „Muslimský šátek na hlavu si vzala členka předsednictva Strany zelených Monika Horáková… Horáková se před soudní síní postavila hloučku kritiků a čelila dotazům, proč vlastně dělá to, co dělá.“


e-shop-ceska-expedice

Zelená lidská špína v akci

Reakce pobouřených občanů nenechaly na sebe dlouho čekat, ale politička ze extremistické Strany zelených dokázala, že je to sprostá provokatérka a lidská špína:

„Mně jde o to, že žijeme ve svobodné zemi a každý může nosit co chce,“ prohlašovala politička tváří v tvář jiné dámě, která Horákovou vyzývala, aby si šátek sundala. „Já si ho nechám na hlavě, a to kvůli lidem jako vy,“ oponovala obratem politička. „No vidíte, takže je to provokace vlastně,“ rozčílila se žena stojící proti Horákové. „Ne, je to proto, abyste si uvědomili, že v České republice můžeme nosit na hlavě, co chceme,“ pokračovala v diskusi členka zelených. „To nemůžete, protože to je provokace podle mě,“ trvala na svém dáma stojící proti Horákové.

„Nám to vadí,“ přisadil si pán z davu. „Nás to uráží, stejně jako muslimy uráží, když někdo nosí křížek na krku. My z toho máme strach.“ „Ale vy nejste soudce,“ obrátila se politička na pána v černé bundě z davu. „To mně ale nevadí, já jsem občan České republiky a mě se to dotýká,“ bránil se pán. „A mě zase uráží vaše černá bunda,“ pokračovala v debatě politička. „Vidíte, jak je to hloupý?“ zeptala se následně. „Ale mě se muslimské symboly dotýkají, protože islám je zlo,“ trval na svém občan v černé bundě.

Ani Horáková neustoupila ze svých názorů a chtěla si nechat šátek na hlavě, protože to dovoluje svoboda v České republice. „Já jsem tady sama a chtěla jsem to ukázat, že máme tu svobodu, to je právě ta Česká republika a svoboda,“ prohlásila politička.

Martin konvička ji vyhodnotil jako děvku. Ona je opravdu z rodu imbecilů

Martin Konvička v Debatním klubu | reprofoto: youtube.com (kolektif)

Martin Konvička v Debatním klubu | reprofoto: youtube.com (kolektif)

„Víte někdo, kdo to je, ta šátečnice popletená?“ ptal se na Horákovou Martin Konvička v diskuzi na facebooku. Když mu Raptor Jovanovič odpověděl, zareagoval po svém: „Jo už jsem se chytil. Děvka smradlavá… Naprosté znevážení, ponížení a výsměch milionům žen které to nosit nechtějí, ale musí. Něco, jako kdyby si neonacisti navlékli pruhovaná pyžama a udělali si mejdan na appelplatzu v Osvětimi,“ zkonstatoval.

Podle Wikipedie je Monika Horáková matrací k šoustání Michala Uhla, zeleného zastupitele městské části Praha 2, který ubytoval u sebe doma skupinu muslimských přivandrovalců. Matkou Michala Uhla je ombudsmanka Anna Šabatová (to je taky lidská nechutná špína), otcem extremistický novinář Petr Uhl, který vypouští do světa imbecilní exkrementy.

Z vypečené rodiny parazitů Uhlových nemůžeme opomenout ani druhého syna Petra Uhla Pavla, jenž je advokátem, či dceru Sašu, jež je romistkou a publicistkou v rámci nejextremnějších levicových plátků.

diskuse-s-konvouCitace z článku – ParlamentniListy.cz