Imbecilní Hillary Clinton reagovala na svou prohru takto: Ječela, nadávala, mlátila do nábytku

NEW YORK | Internetový server The American Spectator přináší informace o tom, jak reagovala Hillary Clintonová během volební noci na vyhlašování výsledků. Podle nejmenovaného zdroje reagovala demokratická kandidátka velmi agresivně, informuje server ParlamentniListy.cz v perexu článku, který vám přinášíme:

Lidské vražedné bestie a zrůdy Hilary a Bill Clinton | foto: radaronline.com

Lidské vražedné bestie a zrůdy Hilary a Bill Clinton | foto: radaronline.com

„Již od časných ranních hodin ve středu 9. listopadu se spekulovalo o tom, kde je Clintonová. Když bylo zřejmé, že již nemůže vyhrát, měla podle plánu přednést svůj projev a přijmout porážku. Ale její očekávané vystoupení se neustále odkládalo. Nejprve nebyla připravena, potom měla být připraven o pár minut později. Nakonec její tým sdělil, že volala Donaldu Trumpvu, ale stále ještě není připravena přednést svůj projev před veřejností,“ píše The American Spectator.
kup-zde

Ve dvě hodiny ráno se objevil na pódiu haly, kde byli shromážděni příznivci demokratické kandidátky, šéf kampaně John Podesta a všem sdělil, že mohou jít domu. „Potom promluvil o tom, že mají za sebou všichni dlouhou noc a ještě delší kampaň. A také, že každý hlas se počítá. Ale ve skutečnosti to bylo ještě mnohem horší, protože Podesta něco očividně skrýval. Přítomní voliči Clintonové čekali, že před nimi Hillary vystoupí, ale nedočkali se.“

O několik hodin později se Clintonová skutečně objevila v médiích se svým povolebním prohlášením. Usmívala se a působila klidně a vyrovnaně. Ale zdání může klamat… Americkému serveru se podařilo zjistit, že Clintonová ve skutečnosti nečekanou blamáž v prezidentských volbách přijala mnohem více emotivně, než by se slušelo a patřilo na tak zkušenou a vyzrálou političku, za kterou je považována.

Když si Clintonová uvědomila dle přicházejících výsledků z jednotlivých amerických států, že nemá naději na vítězství, dostala nezvladatelný záchvat zuřivosti. „Začala ječet, vykřikovat vulgární nadávky a divoce kopala a bila pěstmi do nábytku a všech předmětů v místnosti,“ cituje The American Spectator nejmenovaný zdroj z nejbližšího okolí Clíntonové a dodává, že její tým ji nemohl pustit na veřejnost a trvalo mnoho dalších hodin, než se dokázala zklidnit.

„O výbušné povaze Hillary Clintonové se v kuloárech mluví spoustu let. Ovšem úplně informace o jejím temperamentu se nikdy neměly objevit na veřejnosti. Už jenom proto, že potenciální prezident, který může jedním stisknutím aktivovat jaderný arzenál Spojených států, by měl být o mnoho vyrovnanější a psychicky stabilnější,“ píše The American Spectator a s nadsázkou dodává, že je škoda, že nemůže informovat o tom, kde se zrovna nacházel Bill Clinton.Zdroj: http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jecela-nadavala-mlatila-do-nabytku-Svedectvi-o-Hillary-Clintonove-behem-noci-kdy-prohrala-Pry-to-byla-sila-463026