Italská vláda krade lidem nemovitosti, aby tam umístila přivandrovalý zločinecký dobytek

ŘÍM | Ve Ficarolo u města Rovigo se zabarikádoval majitel hotelu, který se tak snaží zabránit příjezdu nelegálních imigrantů, které mu posílá NUCENĚ prefekt !!! To je jako za vlády Sovětského svazu, informuje server Českého portálu euRABIA.cz s odkazem na blog Moniky Pilloni. Tedy jedná se o autentické svědectví toho co se v Itálii děje.

Policejní dobytek zasahuje proti majiteli hotelu, který se brání, aby mu vetřelci zničili a ukradli jeho majetek

Policejní dobytek zasahuje proti majiteli hotelu, který se brání, aby mu vetřelci zničili a ukradli jeho majetek
„Ve Ficarolo u města Rovigo se zabarikádoval majitel hotelu, který se tak snaží zabránit příjezdu nelegálních imigrantů, které mu posílá na vyžírku a povalečství za naše peníze prefekt! Majitel hotelu staršího věku křičí na doprovod afričanů co mu nuceně stěhují do vlastního hotelu, že nikoho nepustí, že se začíná cítit špatně a že to bude jejich vina jestli ho odvezou do nemocnice. Ve vstupní hale pokračuje s tím, že klíče nevydá … ať si zavolají policii, hasiče … koho chtějí,“ píše autorka.
kup-zde

Nakonec je majitel vyveden policií, jeho majetek jemu zabaven a dobytek vítězí. Tak jako za Sovětského svazu čekisté, což byli převážně zloději, vrazi a paraziti, kradli, tak dnes kradou přivandrovalí paraziti a vetřelecký dobytek nemovitosti původním obyvatelům a to vše za dozoru policie a vlády národní zrady zmrda Matea Renziho.

„V současné době jsou v akci výbory občanů manifestujících za práva osobního vlastnictví a jeho nedotknutelnosti,“ jelikož italská vláda zmíněného bolševického zmrda Renziho nadřazuje právo vlastnické na „právy“ přivandrovalých parazitů.Demonstrace za právo vlastnit majetek

Demonstrace za právo vlastnit majetek

Reklama: