Musíme zabránit importu islámu

Parodie na vládnutí graduje a neschopnost a bezradnost Sobotkovy a Babišovy vlády se znovu a znovu ukazuje v plné nahotě. Naposledy tento měsíc skupina poslanců z hnutí ANO, ČSSD a ODS předložila zoufalou novelu zákona o církvích, kterou chtějí jakoby dostat pod kontrolu islámské duchovní přicházející ze zahraničí do České republiky tím, že by každý šiřitel víry měl být nejprve poučen o české kultuře, právu a zvyklostech. A musel by podepsat čestné prohlášení, že je nebude porušovat.

Tomio Okamura

Tomio Okamura
Co k tomu říci? Jsou opravdu vládní poslanci tak hloupí a naivní nebo to jen hrajou? Ano, chápu, jsou v obtížné situaci – Sobotkova a Babišova vláda odsouhlasila NATRVALO dalších několik tisíc migrantů do České republiky a celoročně je přijímá, takže se zřejmě někteří poslanci lekli radikálního islámu. Jejich návrh je však jak bezzubý, tak i zcela nesystémový a doslova hloupý.
kup-zde

Řešením situace s muslimskými migranty je přece jediné a to vládní poslanci nechtějí – my v našem hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) říkáme jasně – nechceme žádné nepřizpůsobivé migranty, prosazujeme nulovou toleranci této migrace a prosazujeme úplný zákaz propagace islámského práva šaría na území České republiky. Tyto naše návrhy nám však ve Sněmovně Sobotkova a Babišova vláda zamítla. Cílem vlády tedy není situaci jakkoli řešit. A teď před blížícími se volbami začali hrát komedii na voliče.

V islámu platí totiž pro muslimy dvě věci, na které nesmíme nikdy zapomínat:

  1. přikázání hidžry, což znamená šíření islámu stěhováním se do neislámských zemí a islamizovat je byť třeba v průběhu několika generací přemnožením imigrantů.
  2. Al Taqíya, institut povoleného islámského pokrytectví, povolení lhát, uzavírat smlouvy, přestoupit i na křesťanství, pokud to poslouží džihádu a šíření islámu. Vzpomeňme si například, jak palestinský vůdce Jásir Arafat porušil smlouvu z Camp Davidu a zahájil druhou intifádu…

Muslimové tak mají spoustu důvodů, příkazů i odpuštění nám lhát a pokud je nemají dnes, budou je mít zítra nebo pozítří. Každý, kdo zná islámskou ideologii ví, že jim nelze věřit, jakkoliv se tváří přátelsky. Věřit muslimům, že když něco podepíší, tak se tím budou cítit vázáni, je naivní. Použijí to pouze jako pro svoji ochranu, pokud to budou potřebovat. Jakmile to potřebovat nebudou, ztratí pro ně jakákoliv dohoda smysl.

e-shop-ceska-expedice

Dokud nezačnou muslimové sami vydávat své teroristy, jejich pomocníky, radikální imámy, kazatele nenávisti a jim podobné ke stíhání policii, dokud neakceptují demokracii jako způsob života a ne jako slabost, musíme mít na paměti, že jednáme s lidmi, kteří jsou s námi ve válce nepřetržitě již od 6.století.

A jak se konkrétně bránit islamizaci? Podívejme se naopak, jak se muslimské země brání importu západních idejí, křesťanství a demokracie. Muslimské země praktikují vůči nám toto:

  1. Brání importu občanů demokratických zemí. Kdo je chce navštívit, dostane vízum na omezenou dobu a pak se musí vrátit domů.
  2. Každý návštěvník musí mít svého „sponzora“ místního občana nebo firmu, který za něj ručí a který může jeho vízum nechat zrušit obratem ruky
  3. Pokud chce někdo v jejich zemi podnikat, musí mít místního partnera, který bude vlastnit nejméně 51% podniku. Neexistuje majoritní vlastník nemuslimský cizinec.
  4. V některých zemích musí návštěvníci dokazovat, že vlastní dostatečné prostředky na dobu pobytu.
  5. Šíření jiných náboženství než islámu je hrdelní zločin
  6. Výstavba nových křesťanských kostelů je zakázána
  7. Návštěvníci musí plně respektovat místní zákony šaríja včetně zahalování žen

Je to pravdu tak těžké, abychom recipročně zavedli opatření na omezení proti šíření islámu i u nás?