Kdo tak hrubým způsobem znesvěcuje hlavní symbol své země, není student, ale ubožák a zaprodanec

Poslední dny dostávám mnoho reakcí a dotazů přes moje stránky v Parlamentních listech. Zde je jedna reakce a je bohužel vizitkou, kam až to akademici v této zemi dotáhli:

Jan Veleba

Jan Veleba

Dotaz 19. 11. 2016 12:41:59 – Libuše-1

Dobrý den, pane Velebo! Jaký je Váš názor na tzv. „protestní akci“ studentů UMPRUM? Já vidím situaci naší společnosti jako mravní úpadek – to bezpochyby sledovala i výzva k prosazení zákona proti hanobení prezidenta. Pár absolventů či studentů sociálních fakult nemá žádné morální zábrany-asi je doma málo „vychovávali“. Igor Hnízdo by se nám hodil! Je to stejně jako rozstříhání prezidentské standardy, pouštění muslimských odrhovaček u české hymny a okupaci cizího majetku obyvateli Kliniky, aniž by naše přebujelá policie a soudnictví něco proti tomu byť jen prohlásili, neřku-li udělali ráznou akci. Za co je platíme- aby oddělovali kordonem vyznavače přijímání ilegálů proti normálním soudným lidem? Myslíte, že vedení UMPRUM bude nějak potrestáno?

Moje odpověď:

Můj názor je jasný. Ten, kdo znesvěcuje tak hrubým a podlým způsobem hlavní symbol své země, státní hymnu, není podle mne student, ale ubožák a zaprodanec. Takovými jedinci pohrdám a nemám potřebu se k tomu široce rozepisovat.

Jenom snad ještě poznámku – v dnešní době neuvěřitelně sílí tendence úpadku a dekadence, které začínají ohrožovat naši národní identitu a státnost. Oni „studenti“ by si měli přečíst naše dějiny, zejména od Bílé hory a pak Masaryka. Obávám se však, že toho nejsou schopni.