Prohnilá islámská diktatura prašivého psa Erdogana: V Turecku vězní české občany za to, že bojovali proti Islámskému státu

PRAHA | Turecko kriminalizuje české občany za to, že se loni připojili ke kurdským milicím, které bojují na severu Sýrie s islamistickými teroristy. Markéta Všelichová a Miroslav Farkas byli 13. listopadu v Turecku zatčeni za to, že „náš“ smluvní spojenec z NATO Turecko doposud podporovalo islamisty, informuje na webu hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) její předseda a poslanec Poslanecké sněmovny Parlamentu Tomio Okamura.

Čeští hrdinové věznění tureckým prašivým psem (Markéta Všelichová a Miroslav Farkas ) | foto:  ekurd.net

Čeští hrdinové věznění tureckým prašivým psem (Markéta Všelichová a Miroslav Farkas ) | foto: ekurd.net

„Skutečnost, že Turecko zatýká a vězní ty, co s islamisty bojují, by měla být nejen pro nás, ale i pro ostatní spojence v NATO naprosto nepřijatelná,“ burcuje Okamura a dále dodává, že česká Sobotkova a Babišova vláda je však k Turecku servilní a bojí se zasáhnout. „Dokonce letos Sobotkova a Babišova vláda odsouhlasila bezvízový styk s Tureckem, který by byl pro nás katastrofou, a který naštěstí zatím nezačal platit. Chování Sobotky s Babišem je skutečně otřesné. Myslí jen na svoje osobní zájmy,“ obvinil Babiše a Sobotku z kolaborantství s islámským státem, kterým bezpochyby Turecko pod vedením diktátora a prašivého psa Erdogana je.
kup-zde

„V rámci interpelace jsem tento týden požádal ministra zahraničí Zaorálka z ČSSD, aby inicioval ihned jednání na nejvyšší úrovni v rámci NATO i Evropské komise. Pokud chce Turecko uvažovat nějakém spojenectví v rámci NATO, pak přece nesmí otevřeně podporovat naše nepřátele a samozřejmě je absolutně nepřípustné, aby věznilo české občany proto, že bojují s teroristy. Požádal jsem zároveň českou vládu, aby iniciovala protest vedení Evropské unie ohledně tureckého způsobu jednání, a aby jak česká vláda, tak i Evropská komise požadovala okamžité propuštění českých občanů,“ popisuje své aktivity poslanec Okamura.

A své prohlášení k vězněným hrdinům, kteří se postavili islámským zrůdám, končí předseda SPD slovy: „Bohužel tuším, že odezva na mojí výzvu bude nulová, protože Sobotku, Babiše a Bělobrádka to nezajímá…“

polados-prepravujeme-vas-byznys

Reklama: