Miloš Zeman odvoláním Jiřího DienStBier poslal toho amerického blbečka rovnou do prdele, ale jako senátor bude parazitovat dále

PRAHA | Prezident republiky Miloš Zeman odvolal včera na návrh předsedy vlády Slávka Sobotk ministry Jiřího Dienstbiera a Svatopluka Němečka. Odvolání je platné ke dni 30. listopadu 2016, informují ParlamentniListy.cz.

Jiří DieStBier - havlidní parazit a vlastizrádce

Jiří DieStBier – havlidní parazit a vlastizrádce

Zmíněný web dodává, že Ministra zdravotnictví Svatopluka Němečka nahradí v jeho funkci Miloslav Ludvík, ministra pro lidská práva Jiřího Dienstbiera Jan Chvojka.
kup-zde

Ovšem odvolání této kreatury z ČSSD, která vedla ministerstvo na pošlapávání lidských práv, za legalizaci černého rasismu a vymývání mozků, nekončí jeho parazitování, jelikož je nadále senátorem Senátu Parlamentu České republiky, kde jej duševně nemajetní zvolili.

Jiří DieStBier je odporný havloid, který se měl jako člen hnutí Stuha podílet s StB a KGB na listopadové taškařici, kterou označily tajné služby a pak i havloidi za „Sametovou revoluci,“ která odstavila od koryt jedny komunistické prasata, aby k nim dostavili jiná prasata, jako byl třeba Havel a jemu podobní. DienStBier, ml. se narodil ve Washingtonu, takový zajímavý osud toho ubožáka.

polados-prepravujeme-vas-byznys

Reklama: