Zrůdná osoba Angela Merkel: Cenzura internetu je nutná. Nesmí se opakovat Brexit a zvolení Trumpa

BERLÍN | Angela Merkel, která již oznámila svou opětovnou kandidaturu na post kancléřky v příštím volbách, na společné konferenci s Obamou řekla, že je třeba bojovat proti populismu extrémní pravice všemi možnými prostředky, informuje o jejím komunistickém projevu slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk, ve kterém oznámila zavedení brutální cenzury interntetu a policejního státu nastoleného v EU Německem. Merkel se postavila do šlépějí zločince Hitlera a měla by být…

Merkel upálena jako čarodějnice na hranici | foto: stalo-se.cz

Merkel upálena jako čarodějnice na hranici | foto: stalo-se.cz

Podle zrůdné Baby Jagy, která vypadá jako odporná ropucha a je jedovatá jako had, tato vlna nepřichází pouze ze Spojených států. „Tam byl zvolen Donald Trump prezidentem, ale s podobnými problémy (demokracie, pozn. ed.) se potýká i Evropa,“ citoval německou diktátorku portál Breitbart. Evropská unie se snaží pod vedením Německa zlikvidovat právní stát, demokracii a svobodu slova. Lidé si ve volbách nesmějí podle nich volit koho chtějí, ale jen toho koho oni, evropská diktatura politické třídy, dovolí.
kup-zde

„Podívejte se například na Evropský parlament. I tam je spousta lidí, kteří hledají přehnaně zjednodušené řešení, což jsou velmi špatné politiky. Máme je i v Evropě, máme je i v Německu,“ narážela na AfD zrůdná čarodějnice Merkel, které by místo kandidatury na post vůdkyně Německa, slušela mu-slimácký odměna kamením, když si jich více jak milion do Německa proti vůli obyvatel importovala.

Merkel dále odhalila své plány na brutální cenzuru internetu: „Internet bude nutné podrobit omezujícím cenzurním zákonem, aby se tak odvrátili zničující dopady.“ Podle té lidské německé svině Merkel je digitalizace rozvratná technologická síla, která vyvolává hluboce pronikavé změny a transformuje společnost. „Podívejme se na historii, kdy byl vynalezen tiskařský stroj, jaké to mělo důsledky. Nebo industrializace, jaké to mělo důsledky. Velmi často to vedlo v jednotlivých společnostech k transformačním procesem, a chvíli to trvalo, než se společnost naučila nacházet takové politiky, kterými nastolili nad tím zprávu a usměrňovali to. A i my nyní žijeme v období hluboké transformace.“

Merkel se postará, aby svoboda a demokracie nebyla vítězem v EU, ale zajistí, že i za cenu vraždění svobodomyslných lidí, udrží diktaturu zmrdů. Kdy Němci tu jejich nechutnou svini upálí? Nebo zaslouží si jiný trest, baba nechutná?