Je budoucí ministr Chvojka stejně nebezpečný chovanec ústavu pro choromyslné jako chovanec DienStBier? A co chovanec Chovanec?

FRÝDLANT NAD OSTRAVICÍ | Poslanec a již prakticky nový ministr současné vlády za ČSSD pan Chvojka zuří kvůli vítězství hudební skupiny Ortel v soutěží česká slavík a podává stížnost na Radu pro rozhlasové a televizní vysílání. Takto vzpomíná na loňskou hysterii poslance a nyní budoucího ministra zbytečnosti redaktor portálu euRABIA a exmuslim Lukáš Lhoťan na uvedeném portálu.

Jan Chvojka - Nebezpečný chovanec z ČSSD lačnící po cenzuře a pošlapávaní lidských práv | foto: parlamentnilisty.cz

Jan Chvojka – Nebezpečný chovanec z ČSSD lačnící po cenzuře a pošlapávaní lidských práv | foto: parlamentnilisty.cz
Jenže mu to nevyšlo a byl odmítnut. Ortel o kapele Ortel zněl: Ortel na Slavíkovi nevadí, neporušil zákon, rozhodla rada. A duševně nemajetný multikulturalista a neomarxista, jako i nebezpečná vlastizrádná existence Chvojka ostrouhal. Ovšem je jasné, že tato osoba, kterou musí každý vlastenec opovrhovat bude ve vládě národní zrady škodit. Bude aktivně pošlapávat lidská práva a páchat zločiny proti zdravému rozumu.
kup-zde

Lukáš Lhoťan dále připomíná, že Chvojka se už vloni díky ortelu choval jako chovanec nějakého ústavu pro duševně choré, když chtěl potlačovat svobodu slova, když Ortel uspěla mezi třemi nejlepšími.  „Co udělá nový ministr za ČSSD teď?“ ptá se Lhoťan.

Exmuslim z Beskyd si hned i sám odpoví: „Obávám se, že pan Chvojka je mnohem nebezpečnější nepřítel českého národa, než odcházející ministr Dienstbier. Šéf ČSSD a premiér Sobotka o Chvojkovi řekl, že ‚je dlouholetým členem ústavněprávního výboru a podílel se v minulých letech na celé řadě legislativních iniciativ sociální demokracie‘. Takže tento doposud v pozadí stojící politruk ČSSD je nejspíše podepsán pod změnou zákonů, které mají pomoci multikulturnímu režimu zlikvidovat do budoucna český národ a českou společnost?“

polados-prepravujeme-vas-byznys

Redaktor euRABIA.cz Lhoťan svůj článek končí slovy: „Je dobré připomenout, že pan ministr Chvojka prosazuje zasloužilé straníky ČSSD do funkci v úřadech, asi aby byli odměněni za věrnost straně. Popisují to například uniklé emaily pana Chvojky na webu White-media, stejně jako se tam dočtete, že odpůrci prezidenta Zemana v řadách ČSSD nasadili své špehy mezi stoupence prezidenta Zemana v řadách ČSSD, takže pěkné svinstvo se točí koem pana ministra Chvojky … “

Takže lze jen konstatovat, že jeden chovanec ústavu pro choromyslné byl jiným chovancem (Slávek Sobotka) vyměněn za jiného chovance, ze stejného ústavu, aby se chovanci s Chovancem ve vládě národní zrady nebáli.


Reklama: