Černý cikánský rasista Radek Banga odešel ze sálu, když měla být oceněna kapela Ortel a pak šířil lži a nenávist

PRAHA | Pozornost xenofobů, černých rasistů, zrůd, havloidů a jiných parazitů z nezikovek včera vzbudila kapela Ortel, která mezi skupinami skončila v anketě „Slavík“ na druhém místě za skupinou Kabát. Informuje o rozvíření kalných vod neomarxistické žumpy plné sraček server ParlamentniListy.cz.

Tomáš Ortel | foto: youtube.com

Tomáš Ortel | foto: youtube.com
A všemu tomu nasadili korunu cikánští rasisté, které živíme za naše peníze, aby nás uráželi a nadávali nám. Dezinformační server šířící nenávist a propagandu Romea.cz ocenil „zpěváka“ Patrika Bangu za to, že na protest proti Ortelu odešel ze sálu. Kdyby jste někoho kopali do varlat, tak bude také vydávat stejné zvuky jako Banga, kdy on tou říká zpěv.
kup-zde

„Loni to byl bronz, letos stříbro, bojím se toho příštího roku,“ řekl ke svému ocenění Tomáš Ortel. Jeho kapela znovu uspěla i mezi hudebními skupinami. Stejně jako loni skončila druhá. Tomáš Ortel žertoval, že by si hosté v sále měli dát pozor na to, jestli mu zatleskají, aby to pak někde nemuseli vysvětlovat.

Pekař patří do pekárny

Vyhulenec patří do pekárny - Pekař | foto: hudebniknihovna.cz

Vyhulenec patří do pekárny – Pekař | foto: hudebniknihovna.cz

Mezi kategoriemi se předávala i nějaká cena za objev roku, kterou získal nějaký kvílející metrosexuál evidentně s nižším IQ a vymytým mozkem, který si říká Pekař.

Ten bázlivě, jak to u podobných existencí je, prohlásil na adresu Ortelu, že jsou v sále i ti, kteřá tam nepatří. Pekař nepatří na Slavíka, ten patří do pekárny, je snad nejlepší odpověď.

e-shop-ceska-expedice

Banga jako maskot propagandy a imbecilů

Radek Banga - Černý rasista a xenofob nesnášející svobodu slova | foto: ceskatelevize.cz

Radek Banga – Černý rasista a xenofob nesnášející svobodu slova | foto: ceskatelevize.cz

„Moji předci byli v koncentráku. Přece nebudeme tolerovat fašisty v takovéhle anketě. Proboha lidi, proberte se, přece nemůžeme mlčet, nemůžeme tomu tleskat, nemůžeme tam sedět a nic nedělat,“ řekl Radek Banga pro rasistický serve Romea.cz.

„Naši předci by se zachovali mnohem tvrději, nemůžeme tomuhle dát tichý souhlas,“ dodal na adresu Tomáše Ortela a jeho kapely, kdy tedy Banga vyzval k rasistickému násilí a pošlapávání svobody slova, myšlenek a názorů.

Rodina Bangů je celá jakási divná, asi měli za mládí moc vtipné kaše, když Radek Banga dokáže Ortel obvinit s z fašismu. On stejný hlupák a rasista je i jeho bratr Patrik, který zase parazituje v iDnes.cz jako cenzor tamního blogu.

On takový Radek Banga ani neví, co to fašismus, jelikož patří mezi lidi, kteří inteligencí neoplývají. Ale u lhářů typů Bandy, takového či makového, to je jedno. Jsou to jen obyčejní nechutná rasisté, kterými většinová společnost opovrhuje.


Pravda o parazitech z jedné neziskovky

Pravda o parazitech z jedné neziskovky
polados-prepravujeme-vas-byznys

Reklama: