Půjde do vězení za zproněru? Německá vláda na příkaz führerin Merkel financovala provoz nadace lidských zrůd manželů Billa a Hillary Clinton

BERLÍN | V posledních měsících se v médiích objevovalo mnoho článků, které se věnovaly donátorům Nadace Clintons. Jak ovšem uvádí německý deník Welt, vedle Saúdské Arábie či ukrajinských oligarchů byla mezi „přispěvovateli“ také německá vláda, informují o zjištění, že Merekl je zločinecká stvůra, ParlamentniListy.cz.

Vepřová hlava Merkel - Schweineköpfe Merkel | foto: sputnik

Vepřová hlava Merkel – Schweineköpfe Merkel | foto: sputnik

Podle informací německého deníku poslalo ministerstvo životního prostředí manželům bývalého prezidenta SS a jeho zločinné manželky částku ve výši pěti milionů dolarů. Vyplývá to ze seznamu uveřejněných dárců na webu nadace ve třetím čtvrtletí letošního roku. „V amerických médiích se přitom v průběhu prezidentské kampaně psalo o tom, že si přes Nadaci Clintons mohli politici, hlavy zahraničních států a lobbisté ‚koupit‘ svůj vliv na americkou politiku,“ uvádí německý deník o brutální politické korupci, která z některých politiků dělá mafiánské zločince. A Merkel mezi tuto špínu patří.
kup-zde

Toto téma silně akcentoval ve své kampani také Donald Trump a sliboval dokonce, že pokud uspěje, tak bude iniciovat vyšetřování. „Hilary Clinton skončí ve vězení,“ slíbil Donald Trump a pak zažertoval, že by to pro její spoluvězeňkyně bylo vlastně zpřísnění trestu, což někteří komentátoři pochopili, že by Trump rád viděl Hillary popravenou.

Ministerstvo životního prostředí se obvinění brání s tím, že tato částka byla poskytnuta v rámci globálního projektu na obnovu lesních ekosystémů v Indii, Keni, Mexiku a dalších zemí. Toto ale neobstojí, pokud chtěli na podobné projekty přispět, tak jedině přímo. Takto vláda a německá vůdkyně spáchali zločin úplatkářství a patří také do vězení jako manželé Bill a Hillary Clinton.