Rakouský kněz si dovolil označit Van der Bellena za nevolitelného díky propagaci potratů a strhl se hon na čarodějnice

VÍDEŇ | Totalita a politická korektnost rozleptává i katolickou církev, která tak páchá v přímém přenosu sebevraždu, za celebrování Satana v rouše beránčím, které nese jméno František a díky neprozřetelnosti i Papežem se jako největší satan církve stal.

Extremista Alexander Van der Bellen - Je také pedofil, když je zelený? | foto: bundespraesidentschaftswahl.at

Extremista Alexander Van der Bellen – Je také pedofil, když je zelený? | foto: bundespraesidentschaftswahl.at
Rakouský katolický duchovní v Neukirchenu an der Wild doporučuje svým ovečkám o víkendu nevolit „pro-potratového“ přítele dosavadních evropských politických elit Van der Bellena, nýbrž „rozumného“ konzervativního protiimigrantského Norberta Hofera, který o vlásek prohrál zfalšované a zrušené volby, informuje server Českého portálu euRABIA.cz.
kup-zde

Kněz to vše zdůvodnil lakonicky: „Sdělit svůj názor věřícím považuji za svoji povinnost a službu pravdě.“ Ovšem ne všichni se tohoto biblického odkazu drží. Ihned byl kněz kritizován a nebýt 21. století, tak by jej snad upálili jako kacíře na hranici.

Církevní hierarchii v diecézi (St. Pölten) se to však silně nelíbí, a nařídila mu např. stáhnout farní časopis, ve kterém svůj názor rovněž uveřejnil, informuje o daném honu na čarodějnice zíněný web.

Nicméně k vnitropoliticky brisantní situaci v Rakousku cítili potřebu se vyjádřit i další kněží, ač ji tak flagrantně nepublikovali.


Reklama: