Brněnská mešita je nečistý prasečí chlívek. Našli tam vepřovou hlavu. Policie překračuje pravomoci, když hledá osobu, která tam hlavu darovala

BRNO | Před mešitou v Brně byla taška s prasečí hlavou. Muslimové považují vepřové za nečisté maso. Policie považuje věc za přestupek, hledá pachatele, informují ParlamentniListy.cz s odkazem na nejhlubší mediální žumpu lidovky.cz.

Prasečí hlavy jako obrana před invazními mu-slimáckými vetřelci | foto: ibtimes.co.uk

Prasečí hlavy jako obrana před invazními mu-slimáckými vetřelci | foto: ibtimes.co.uk
Policejní huhlal v rámci nastolování policejního státu a totality Pavel Šváb řekl, že policie pátrá po člověku, který tašku se zvířecí částí na místo dal. Tento policejní darmožrout jasně dokázal, že policie překračuje své pravomoci, jelikož není trestné někomu darovat potravu. To je výraz samaritánství, když stále slyšíme o tpících muslimech, konečně se mohli kvalitně najíst.
kup-zde

Oznámení o nálezu vepřové hlavy policie přijala v neděli. „Ohledali jsme místo činu i samotnou věc. Zabýváme se tím,“ uvedl Šváb, který asi je také vepřovou hlavou, když mu nepřijde divné, o čem to informuje. Hledají majitele vepřové hlavy, kterou si tam asi zapomněl. Nebo za jakým účelem policie utrácí veřejné peníze?

Muneeb Hassan Alrawi se z toho prý údajně posral, ale co je ověřené, že se rozčílil, přivandrovalec. O jeho rozčílení píše zmíněná žumpa lidovky, který připomíná, že muslimové vepře pokládají za nečisté zvíře. Proč muslimům tento zvířecí rasismus vůbec tolerujeme. Když se to Alrawimu nelíbí, tak v Saúdské Aránii by se mu nestalo. Takže s bohem mu-slimáku a táhni tam kam patříš.


Reklama: