Ochráníme naše média pře útoky západních cenzorů, slíbil Dmitrij Sergejevič Peskov

MOSKVA | Ruská federace má v úmyslu odpovědět na útoky Západu na ruské sdělovací prostředky. V úterý 29. listopadu to prohlásil tikový mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Sergejevič Peskov, informuje zpravodaj Lenty.ru.

Vladimir Vladimirovič Putin a Dmitrij Sergejevič Peskov | foto: srbijadanas.com

Vladimir Vladimirovič Putin a Dmitrij Sergejevič Peskov | foto: srbijadanas.com
„Nesporně se tak stane“, řekl oficiální mluvčí Kremlu, když odpovídal na příslušnou otázku. Informuje světová zpravodajská agentura Sputnik, který byla také devianty z Evropského parlamentu přirovnána k Islámskému státu. Ano, toto příslušná rezoluce o cenzuře v EU, také zmiňuje.
kup-zde

„Samozřejmě, že vyvolávají obavy pokusy omezit právo auditoria v některých západních zemích na přístup k alternativním informacím ve srovnání s tím, co jim je předkládáno jako jediný zdroj pravdy,“ zdůraznil prezidentův mluvčí.

Kromě toho podotkl, že je to v rozporu s celkovým chápáním demokracie a svobody slova. Rezoluci Evropského parlamentu o boji s ruskou propagandou odsoudili v Turecku a Srbsku.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
Pivní bedekr