Šéfredaktor MF Dnes Jarda Plesl brutálně zesměšnil deviantního pornoherce Jakuba Jandu ze spolku tupých hlav jménem Evropské hodnoty

PRAHA | Server iDnes.cz informoval české čtenáře o tom že německá kontrarozvědka ve svých řadách odhalila stoupence Islámského státu. Agenty proto čeká důkladná prověrka. Krátký, ale velmi ironický komentář k článku přidal šéfredaktor Babišovy MF Dnes Jaroslav Plesl, který si vzal na paškál analytika Evropských hodnot Jakuba Jandu, informují o zesměšnění blbečka ParlamentniListy.cz.

Co to bylo ze fet,  Jakube Jando?

Co to bylo ze fet, Jakube Jando?
„Poněkud bizarní zvrat nastal v případě islamisty, který se infiltroval do německé kontrarozvědky (BfV), vyzrazoval služební tajemství a snad i plánoval teroristický útok. Ukázalo se, že jde o Němce španělského původu, který konvertoval k islámu v roce 2014. Je ženatý, má čtyři děti a před pěti lety si vystřihl roli v gay pornu,“ napsal server.

kup-zde

Šéfredaktor deníku, jenž i se zmíněným serverem patří ministrovi financí Andreji Babišovi (ANO), Jaroslav Plesl si na sociální síti Facebook neodpustil rýpnutí, když k článku připsal status „Janda. Jakub Janda“.

Narážel tím na nejednou zmiňovanou skutečnost, že Janda v minulosti účinkoval v gay pornu. Sám Plesl taktéž na sociální síti označil Jandu za „prostituta“, který podle šéfredaktorova názoru nepřijatelně útočí na novinářského matadora Jana Petránka.

Diskuse pod Pleslovým příspěvkem naznačuje, že šéfredaktor nejednoho čtenáře velmi rozesmál. Nechybí v ní řada smajlíků. Najdeme tu však také zastání pro Jakuba Jandu. „Ta nenávist k Jandovi je celkem úsměvná,“ napsal jeden z trollů Evropských hodnot.