Kdy zabíjí i Vaší dceru? Přivandrovalého vraha do Německa pozvala Angela Merkel a neziskovky: Ten za odměnu znásilnil a zavraždil mladou bílou dívku

BERLÍN | Ta usměvavá dívka uprostřed, už se do Prahy nikdy znovu nepodívá, komentuje redakce serveru euRABIA.cz fotografii mladé dívky, která byla brutálně obětována Angelou Merkel, aby zaplatila svým životem za její zvrácenou migrační politiku. Merkel je přímo odpovědná za její smrt. Bude jednou stát na hranici a zodpovídat se za své čarodějnictví?

Titulek euRABIA: "Byla mladá, krásna a nadějná studentka (uprostřed). Zemřela rukou mladého muslimského uprchlíka, kterého do Evropy pozvala Merkelová s Bruselem, kdy podobně skončí Vaše dcera, manželka či sestra?"

Titulek euRABIA: „Byla mladá, krásna a nadějná studentka (uprostřed). Zemřela rukou mladého muslimského uprchlíka, kterého do Evropy pozvala Merkelová s Bruselem, kdy podobně skončí Vaše dcera, manželka či sestra?“„Afgánský žadatel o azyl ji znásilnil a zavraždil,“ píše politcky korektně server, jelikož to není žádný žadatel o azyl ale lidská zrůda, které do Evropy nepatří. Server dále pokračuje: „Německá studentka Maria L. se v noci 16. října vracela na kole z večírku domů. Během cesty byla přepadena a znásilněna mladým uprchlíkem, kterého do Německa pustila kancléřka Merkelová svou výzvou ať uprchlíci přijdou, že jsou vítání a bude o ně postaráno.“

Jak je vidět, tak mladý uprchlík vzal pozváni kancléřky Merkelové smrtelně vážně, míní redakce zmíněného webu a dodává, že nedaleko vraždy došlo k dalšímu znásilnění a vraždě, jestli jej spáchal stejný „uprchlík“ se ještě neví. Autor stále používá politické korektní výrazy jako třeba uprchlík, ale před čím uprchl, když v Afganistanu není oficiálně žádná válka? Je to jen invazní voják na likvidaci bílé rasy? Ano, jednu bílou dívku už zavraždil.

S tématem související literatura:

„Kdy uprchlíci dovážení do EU s tichým souhlasem vedení EU a naši vládou znásilní a zavraždí Vaši dceru, ženu, matku či sestru? jak dlouho budou ještě Evropané mlčet a toto násilí ze strany muslimských uprchlíku tolerovat?“ ptá se redakce serveru Českého protálu euRABIA.cz.

Vysokoškolský učitel Martin Konvička v knize Sex, drogy a islám správně popsal barbarské pudy, které ženou mladé muslimy do Evropy s cílem ukořistit a znásilnit naše ženy. Zakaria Botros naopak velice dobře a odborně popisuje v knize Sexuální mravy zakladatele islámu, jak islámská tradice ospravedlňuje muslimům přepadení, znásilnění a zavražděni nevěřících žen.