Teroristé podporováni SS zaútočili na ruskou polní nemocnici v Sýrii určenou pro civilisty

ALEPPO | Syrské teroristické zrůdy podporované Pentagonem a CIA ostřelovali syrskou armádu v Aleppu a při tomto zločineckém útoku spáchali brutální válečný zločin. Zaútočili na ruskou polní nemocnici, která ošetřuje zraněné civilisty po útocích islámských barbarských hord IS.

Teroristé podporováni Američany vraždí v Sýrii civilisty a ruské zdravotníky

Teroristé podporováni Američany vraždí v Sýrii civilisty a ruské zdravotníky | foto: AMC
„O život přišla ruská zdravotní sestra a dva ruští lékaři byli zraněni. Podle ruských médií zranění utrpělo i několik civilistů, kteří přišli do polní nemocnice vyhledat lékařskou pomoc,“ informuje TASR na webu Teraz.sk.

Krev ruské zdravotní sestra má na rukou i zrůda z Bílého domu Barack H. Obama

Osud Obamy? Pověste ho vejš, ať se houpá...

Osud Obamy? Pověste ho vejš, ať se houpá…

Novináře o tom informoval ruský důstojník v Aleppu, který si nepřál být jmenován. Tuto informaci později potvrdil mluvčí ruského ministerstva vnitra. Nemocnice a její vybavení byly součástí humanitární pomoci, kterou Rusko vyslalo do aleppské čtvrti Furkan.

„Veškerá odpovědnost za zabití a zranění našich zdravotníků, poskytujících pomoc dětem Aleppa, není jen na samotných vykonavatelích. Jejich krev na svých rukou mají i objednatelé této vraždy,“ zdůraznil Igor Jevgeněvič Konašenkov, kdy za tyto objednatele označil tajné služby Spojených států, Velké Británie a Francie: „Jde o mecenáše těchto teroristů ze Spojených států, Británie, Francie a dalších zemí a jiných jejich sympatizantů.“