Je za vším lidská bestie Soros? FBI musí vyšetřovat zastrašování a vydírání, které mají páchat američtí „Demokraté“ KILLary Clinton na volitelích Republikánů, aby nepotvrdili Trumpa na post prezidenta

WASHINGTON | Server Observer informoval, že demokraté zastrašují americké volitele, kdy tuto činnost má prověřovat dokonce FBI.

Hitlery Clinton

Hitlery Clinton
Jak dále dodává světová zpravodajská agentura Sputnik, která o článku amerického serveru informuje, tak FBI má zahájit prověrku činnosti Demokratické strany Spojených států v souvislosti s pokračujícími hrozbami na adresu volitelů a nejasným zdrojem financování protirepublikánských protestů.

O mafiánských praktikách strany neúspěšné kandidátky Hillary Clinton, která je přezdívaná i KILLery, jelikož si údajně měla objednat více jak čtyři desítky politických vražd, píše pozorovatel Observeru Austin Bay.

Podle názoru autora článku se nenávidící Trumpa aktivisté neomezují jen na hrozby. Jako příklad uvedl nedávné zadržení členů skupiny Rudá garda Austinu, kteří vyzývali k zabíjeli stoupenců zvoleného prezidenta na mítincích v Texasu. Rudá garda Austinu je komunistická teroristická organizace.

Podobné incidenty nejsou pro dnešní Ameriku ničím extraordinárním. Sloupkař varuje, že podobný politický teror spojený s vandalstvím, rozbitím výloh a útokem na nevhodné (lidi odmítající názor Sorose) má hodně společných rysů s nacistickou křišťálovou nocí. „Tito kriminálníci mají pouze dva cíle: zastrašit Američany a upevnit pozice vládnoucích masmédií,“ je přesvědčen novinář.

polados-prepravujeme-vas-byznys

Tlak na volitele dosáhl, podle jeho mínění, naprosto neslušného rozsahu. „Nejednou mně vyhrožovali zúčtováním a přáli smrt, a to vše kvůli tomu, abych hlasoval pro Clinton,“ uvádí autor slova volitele ze státu Michigan. Bay má za to, že by se početné hrozby měly stát předmětem pečlivého vyšetřování, jinak se může situace dostat z pod kontroly.

Novinář je navíc přesvědčen, že protirepublikánské protesty v celé zemi byly dobře zrežírovanou operací. Poukazuje na činnost Roberta Creamera, bývalého člena předvolebního štábu Clinton, který přišel s nápadem použití provokatérů na mítincích proti Trumpovým stoupencům. Bay se domnívá, že demokraté rozhodli nakonec uplatnit tuto navrženou taktiku.

Americká „demokracie“ v praxi: Texaský volitel odmítá vůli voličů a odmítá hlasovat pro Trumpa

Koordinace protestů v celé zemi si také určitě vyžaduje velké peněžní prostředky, přitom není absolutně jasné, kdo je „dárcem“ podobných akcí. Ovšem jméno je veřejně známé George Soros a jeho mafie nevládních organizací.

Bay je přesvědčen, že FBI musí zahájit vyšetřování donebevolajících případů zastrašování, a přitom určitě odhalí styky mezi iniciátory protestů a organizacemi, jež požadují opětovné sčítání hlasů. Novinář nepochybuje, že za touto zvůlí stojí vlivní politici z Demokratické strany.

Dne 19. prosince se má ve Spojených státech konat hlasování volitelů, kteří mají podle Ústavy SS dát své hlasy kandidátovi, jenž zvítězil v státě, který zastupují. Kvůli tomu dokázali političtí aktivisté dosáhnout rozhodnutí o opětovném sčítání hlasů v státě Wisconsin, Michigan a Pensylvánie. Podle zpráv v médiích byla ale žádost o opětovném sčítání hlasů v státě Pensylvánie zrušena.


Reklama: