Národovci: Jsme připraveni jednat s dalšími stranami. Sešli se s vedením Řádu národa

PRAHA | Národní demokracie (ND) deklaruje svoji připravenost jednat s dalšími politickými subjekty o spolupráci před nadcházejícími volbami do PSP ČR. Spolupráci jsme se nikdy nebránili a také jsme udělali maximum pro to, abychom se o ni pokusili, informuje ND na svém webu.

Adam B. Bartoš a Josef Zickler | foto: ND
Dále ND v tiskové zprávě informuje že Národní demokracie nakonec v krajských volbách kandidovala samostatně (a ze všech národoveckých subjektů byla schopná jako jediná postavit ve všech krajích své vlastní kandidátky), bylo dáno jen tím, že ostatní subjekty, se kterými bylo jednáno, upřednostnily nakonec vlastní zájmy. „Situace po krajských volbách se ale dramaticky změnila. Do konce roku má ND naplánováno hned několik politických jednání jak s konkrétními vlasteneckými politickými stranami, tak s důležitými osobnostmi na vlastenecké scéně. Tento týden se ND účastní dvou schůzek, další schůzky proběhnou příští týden,“ míní Národovci.

„Souhlasíme s voláním veřejnosti po společném postupu před volbami a těmito jednáními vysíláme signál nejen veřejnosti, ale i našim partnerům, že jsme k takovému společnému postupu připraveni,“ řekl k tomu předseda ND Adam B. Bartoš.

První schůzka: s Řádem národa

„Když o někom média něco tvrdí, realita bývá zpravidla dost odlišná. Proto bylo setkání s předsedou hnutí Řád národa, Josefem Zicklerem, kde jsme si některé věci mohli říci přímo a bez okolků, jednoznačně přínosné…“ komentují první setkání Národovci.


Reklama: