V Berlíně nemělo útočit nečisté prase z Afganistanu, ale bulharský cikán

BERLÍN – SOFIA | Agentura TASS informuje, že mladý člověk, který před několika týdny spáchal mimořádně brutální čin, když zákeřně, zezadu, skopl ze schodů v berlínském metru mladou ženu, nebyl afghánský přivandrovalec, ale občan Bulharska, nebulharského původu. TASS cituje slovenský konzervativní deník HlavnéSprávy.sk.

Takže to byl brutální cikán – Nebyl to brácha od Bangošů?
Incident se udál na jedné ze zastávek berlínského metra. Muž skopl ženu ze schodů. Mladá žena ztratila rovnováhu, několik metrů se kutálela po schodech a nakonec celá dobita dopadla na podlahu. Agresor se spokojeně – jakoby si právě kopl do míče darované osobně od Messiho – opět připojil k partě svých kumpánů a pokračoval v cestě. Jeho kamarád se na chvíli zastavil, ale jen proto, že mu bylo líto zanechat na místě činu spadlou lahvičku. Žena skončila po brutálním útoku v nemocnici s mnohonásobnými odřeninami a se zlomenou rukou.

Redaktor zmíněného slovenského deníku Vladimír Mohorita dále píše: „Prokuratura německého hlavního města nejnověji konstatovala, že osobnost pachatele je známá, ale zadržet se ho nepodařilo. Incident se udál 27. října tohoto toku, ale veřejnost se o něm dozvěděla až začátkem prosince, poté, co byl zveřejněn záznam z videokamery.“ Zveřejnění záznamu vyšetřuje policie, jelikož je to podle ní trestné a podezírá někoho z policistů.

Bulharská televize Nova TV informovala, že člověkem, který napadl Němku v berlínském metru, je 26letý Svetoslav S. z Dobříče, který žije v romské čtvrti bulharského přístavního města Varna Maksud. Takže se z Afgánce vyklubal cikán z Bulharska. Pokud se cikán v Bulharsku nachází, tak tamní úřady jsou připraveny jej okamžitě předat do Německa tamní justici.polados-prepravujeme-vas-byznys

loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr