Varšavský zločinecký majdan řízený Bruselem nabírá na obrátkách, kdy začnou eurohujeři střílet do davu, tak jako v Kyjevě?

VARŠAVA | Představitelé polských opozičních stran Nowoczesna a Občanská platforma obvinili varšavskou policii z použití slzného plynu proti pokojným demonstrantům, kteří minulou noc zablokovali výjezd ze sejmu, oznámila agentura PAP, kterou cituje Sputnik.

Začíná v Polsku zločinný EUROmajdan v režii bruselských zrůd | foto: youtube.com

Protestní akce o budovy sejmu začala poté, co předseda dolní sněmovny parlamentu zakázal jednomu z opozičních poslanců účast v zasedání. Sejm projednával rozpočet na rok 2017, zástupci opozice se však pravidelně vraceli ve svých projevech k otázce práce novinářů v sejmu, kterou se plánuje omezit od 1. ledna 2017.
kup-zde

U budovy sejmu se začali v pátek večer scházet představitelé opozičního „Výboru na ochranu demokracie,“ kteří se rozhodli vystoupit proti omezení práce novinářů v sejmu. Později se k nim připojila také část poslanců. Protestující zablokovali vstupy do budovy sejmu a nedávali poslancům za vládnoucí strany budovu opustit. Danývýbor ovšem prosazuje totalitu, jelikož chce bruselskou „demokracii“ a to s vládou lidu nemá nic společného.

Protestní akce u budovy sejmu trvala několik hodin, v budově se nacházeli premiérka Beata Szydlo a předák vládnoucí strany Jaroslaw Kaczynski. Jak prohlásili účastníci akce, v noci, kdy chtěli Szydlo a Kaczynski budovu opustit, bylo venku použito slzného plynu, a policisté rozháněli demonstranty, aby jim uvolnili cestu.

Varšavská policie informaci o použití slzného plynu nepotvrdila. Jedná se o účelové dezinformace jako při startování Majdanu na Ukrajině? Kdy budou žoldáci EU střílet do lidí, aby rozpoutali i v Polsku ukrajinské peklo?


Reklama: