Vyhnat je? Cigoši si zničili a vybydleli byty. Nyní vyděračskou peticí požadují nové. Zločinecká banda ROMEA jim v tom pomáhá

LITVÍNOV | Desítky cikánů podepsalo petici, kde žádají nové bydlení poté, co si to původní sami zlikvidovali. „Sami to dokonce přiznávají ve své petici. Družstvo oponuje tím, že většina signatářů dluží desítky tisíc na nájmu,“ uvádí server Českého portálu EUportál.cz.

Sídliště Janov – Cikánské ležení a kradení elektrického proudu z pouličnho osvětlení
Petice jako pamflet lží nízkých a vyčůraných: „Stavební bytové družstvo Krušnohor úmyslně nechalo zdevastovat všechny panelové domy sídliště v Janově, převážně ty, kde žili Romové,“ stojí ve vyděračské petici. Neboli cigoši devastovali svá obydlí a družstvo jim v tom nezabránilo. Ovšem jak jim v tom mohlo bránit, když pro „vyvolená“ parazity neplatí žádné zákony.

Zločinecká zisková Romea, která páchá jen svou existencí vlastizradu, pokud jsou mezi jejími členy a zástupci, či pracovníci držitelé českého občanství šíří dezinformace, propagandu a lži ve svém článku, který publikuje i v angličtině, čím se spolupodílí na cigošském vydírání.

banner-cex-660x220

Drzost cikána nezná meze. I to prase ví, kde má strop

Ilustrační snímek | Foto: stalo-se.cz

V petici, pod kterou se podepsalo několik desítek cigošů, žádají opravy bytů, které si zami zničili nebo za ně naplatili. To je taková už ohraná pohádka, kdy podle nich je diskriminace to, že nesmí parazitovat jako pijavice na společnosti. Družstvo je ale odmítá. A dělá správně.

„Ti, co to podepsali, sami o sobě dluží 3,13 milionu korun. Potom jsou tam podepsaní ti, kteří bydlí v pronajímaných bytech. Vlastníci bytů dluží milion. Dohromady činí dlužná částka 4,15 milionu korun. Jinými slovy řečeno – podepsaní jsou velcí neplatiči a ještě k tomu si dovolí tvrdit, že se o ně nestaráme, o chudáčky jedny,“ řekl ČTK ředitel družstva František Ryba.

Družstvo i za účasti EU investovalo do renovací sídliště devítimístnou částku. „Za posledních deset let bylo do našeho nebo do námi spravovaného majetku v Janově investováno 239,6 milion korun, z toho na dotacích v rámci IPRM 130,8 milionu a na ostatní zakázky šlo přes 108 milionů,“ doplnila Hana Jánská z družstva.