Berlínský masakr: Mu-slimáci v Německu jsou nadšeni, ale i smutní, že mrtvých bylo tak málo

BERLÍN | Podobně jako někteří politici a aktivisté, kteří schvalují invazi mu-slimáckých vetřelců a jejich parazitování v Evropě, včetně českých, teroristické útoky, obavy občanů a zvýšená bezpečnostní opatření bagatelizují, píší totiž ve stejném duchu i islámisté na sociálních sítích. O schvalování, či bagatelizaci teroristického útoku ze strany přivandrovalého dobytka informuje server Českého portálu euRABIA.cz

berlínský masakr spáchaný nečistým prasetem
„Němečtí islámisté navíc ještě masakr „kafírů“ a „západních fracků“ na berlínském vánočním trhu vychvalují a nabádají k dalším. Vždyť to prý nic nestojí a kafírům to nažene hrůzu a zterorizuje jim to jejich hřebínek,“ cituje zmíněný server prohlášení mu-muslimáků, kteří otevřeně volají po vraždění a genocidě bílé rasy v Evropě.

A že je to alarmující dokazuje samotné užití slova kafír. Takto se označuje v muslimské zemi nevěřící v satanského boha Alláha. Mu-slimáci už považují Německo za muslimskou zemi, jelikož „kafírové“ se nebrání a tím jim vlastně zemi odevzdali. Za to vše může především německá vláda v čele se zrůdou Merekl, jelikož pod její diktaturou je mu-slimácký dobytek hájený.

Vlastizrádci, jako Merkel a jí podobní, by měli být ve zrychleném řízení po právu usvědčeni, odsouzeni, a jejich veškerý majetek by měl propadnout státu ve prospěch boje s diverzním islámistickým terorizmem, kterému napomáhali, tak jako všichni mu-slimáci by pak měli být s nimi z Evropy vyhnáni.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr