Bude alkoholik a lidská bestie Juncker za tato slova viset v Bruselu na lampě? „teroristický čin v Berlíně nesmí uzavřít běžencům cestu do Evropy,“ uvedlo tupé prase v čele EU

BERLÍN | Teroristický čin v Berlíně nesmí uzavřít běžencům cestu do Evropy, soudí předseda Evropské komise Jean-Claude Juncker, cituje alkoholika, zloděje, ale především lidskou zrůdu, bestii a nečisté prase agentura Sputik. Pověsí tuhle lidskou lid tuhle lidskou bestii, který otevřeně schvaluje likvidaci bílé rasy v Evropě importem vetřelců, kteří vraždí, kradou, znásilňují a likvidují Evropu islamizací, tak jak ji známe. Žádný dobytek nemá právo vandrovat do Evropy.

Jean Claude JunckerV pondělí večer najel nákladní vůz do lidí, kteří se nacházeli na vánočních trzích v centru Berlína. Zemřelo 12 lidí, 48 lidí bylo hospitalizováno. Německá vláda prohlásila, že se jednalo o teroristický čin. Podle informace agentury Reuters převzala odpovědnost za útok teroristická skupina IS. 24letý Tunisan Anis Amrí podezíraný z účasti v teroristickém činu, po němž bylo vyhlášeno pátrání, byl zavražděn v přestřelce s policisty v Itálii.

„Evropa musí poskytovat azyl lidem, kteří utíkají z pásem konfliktů nebo před terorismem. Nebylo by správné podezírat všechny uprchlíky z terorismu“, řeklo tupé a ožralé prase označené jako Juncker v interview pro mediální skupinu Funke. Už jen to, že toto prohlásil je důkazem o jeho zločinnosti, jelikož pás konfliktů je spoludílem Evropské unie a terorismus na Blízkém východě EU přímo financuje a podporuje, například investicím do Arabských obyvatel Palestiny. Kdy jej lid pověsí? A má na to Evropané nárok, aby věšeli takovou bestii?