Obama opět dokázal, že je největší americký imbecil. Prý, že kdyby kadidoval proti Trumpovi on, tak by i vyhrál

WASHINGTON | Některé poslední výstupy z tlamy amerického šaška a tupce Baracka Husseina Obamy snad ani nejde komentovat. Ten člověk byl vždy nebezpečný šílenec, ale nyní už je navíc i směšný a jeho prohlášení jsou jako z říše snů, nebo z uzavřeného oddělení psychiatrie. Takový přelet nad kukaččím hnízdem, či přelet nad Bílým domem okupovaným imbecilem.

Vůdce SS Barack Hussein Obama s přirozeným výrazem imbecila

„Barack Obama se domnívá, že by mohl vyhrát letošní prezidentské volby, kdyby se jich mohl zúčastnit, protože většina Američanů podporuje jeho názory,“ informuje o šíleném prohlášení světová agentura Sputnik. Kdy je nutné připomenout, že Obama má podle průzkumu nejnižší podporu mezi voliči ze všech prezidentů. Většinou Američanů je Obama považován jen za zkurvysyna nehodného úřadu.

„Věřím tomuto chápání, proto jsem si jistý, že jestli bych se znovu účastnil voleb a zveřejnil ho, myslím si, že bych mohl mobilizovat většinu Američanů se k němu přiklonit,“ oznámil Obama v rozhovoru se svým bývalým poradcem a ředitelem Institutu politiky University of Chicago Davidem Axelrodem, který byl zveřejněn na webu televizního kanálu CNN. Toto prohlášení jasně dokazuje mentální nemoc Obamy, či jeho totální vytěsnění z reálného života.

„Vím to z rozhovorů s lidmi po celé zemi, dokonce s některými, kteří se mnou nesouhlasili. Říkali, že to chápání a ten směr, kterého se držím je nejsprávnější,“ dodal Obama, který místo toho, aby se zastřelil, tak kváká takové nesmysly. Vždyť ani jeho původ není jasný, jelikož se nyní právě prokázalo, že jeho rodný list, kterým se oháněl, že je rodilým Američanem je padělek. Možná jej jen odchytli někde v pralese.


Reklama: