Sputnik: Lavrov varoval Kerryho o důsledcích dodávek zbraní „syrské opozici“

MOSKVA | Ministr zahraničí Ruské federace (RF) Sergej Viktorivič Lavrov v telefonním rozhovoru s ministrem zahraničí Spojených států (SS) Johnem Forbesem Kerrym oznámil, že povolení dodávek zbraní protivládním jednotkám ze strany SS, včetně protiletadlových systémů, může vést k novým obětem, uvádí se ve zprávě Ministerstva zahraničních věcí RF.

John Forbes Kerry a Sergej Viktorovič Lavrov
„Lavrov zdůrazňoval, že povolení dodávek zbraní protivládním jednotkám, včetně protiletadlových systémů, založené na Barackem Obamou podepsaném zákonem SS o rozpočtu na obranu, může vést k další eskalaci napětí a novým obětem,“ uvádí se v dokumentu.

Minulý týden zrůdný Obama podepsal zákon o vojenských výdajích, který předpokládá i způsob a podmínky dodávek přenosných protiletadlových systémů tzv. syrské opozici, což je v řeči Američanů vedených zločincem Obamou označení pro teroristy Islámského státu, Al-kajdy a Front an-Nusrá. Ono v Sýrii vlastně žádná opozice není, který by neměla metody terorismu.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
Pivní bedekr