Jakub Janda smrdí, když prdí

PRAHA | Pornoherec, místodržící v Evropských hodnotách, údajný kuřbuřt, inkvizitor a bojovník s ruskými „agenty“, evropská rezident, agent cizí moci a duševně nemajetný Jakub Janda smrdí, když prdí.

Jakub Janda smrdí, když prdí | foto: debatniklub.cz (Studio Kolektif)
Jedná se o zprávu pravdivou, nebo se jedná o dezinformaci? Některé větry moc nepáchnou, jiné páchnou velice. Takže je pravdou, že když Jakub Janda prdí, tak i smrdí. Tuto zprávu není nutné ověřovat z nezávislého zdroje a už vůbec ne ze dvou.

Představte si, že by museli dva na sobě nezávislí lidé zpracovat analýzu o větrech a smradlavých prdech Jakuba Jandy. To by bylo nepředstavitelné, kdyby mu museli zkoumat jeho chlupatou a asi i nechutnou řiť. Sice není známo, kolik penisů v jeho řiti bylo, či tam nějaký vůbec byl, ale každá řiť, když z konečníku jsou vypouštěny větry, je nechutná. Navíc je to zbytečné: Jelikož zprávu typu: Ráno vyjde slunce, není také nutné ověřovat.

Naše noviny byly Jakubem „bezmozkem“ Jandou označeny za šiřitele a výrobce dezinformací. Ovšem důkazy nějak chybí. žádné Jakub Všeználek Janda nedodal. A způsob vyhodnocení taky zavádí tím, že to není analýza, ale jen dezinformace, kterou Janda šíří. Nemá důkazy, nemá podklady a kváká jako žába s prázdnou tlamou. To vesměs tento typ bezcenných lidí dělá. Myš, která řvala.

Proto je pravdivá i další zpráva: Jakub Janda lže, šíří propagandu a dezinformace. Jak jsme na to přišli? Použili jsme model práce Jakuba Jandy. A tato zpráva je stejně pravdivá jako zpráva: Jakub Janda smrdí, když prdí.


Reklama: