Americká bestie Obama v poslední křeči: Vyhoštění ruských diplomatů a nové sankce; Rusko jedná a Trump zuří

WASHINGTON – MOSKVA | Dnes je více než jasně prokázáno, že rodný list, kterým Barack Hussein Obama prokazoval své narození na území Spojených států je padělek. Proto se ve Spojených státech diskutuje nad tím, zda všechny jeho kroky byly platné, když byl zvolen do čela země protiústavně, či mají být zruše. Z toho si nic zločinec Obama nedělá a dále páchá svou zrůdnou politiku.

Barack Hussein al-Obama pod vlivem drog
Spojené státy nevetovaly v RB OSN rezoluci o Izraeli, která podporuje islámský terorismus; Dále plánují vyhoštění ruských diplomatů, jako zavedly další sankce vůči Rusku. To vše je ovšem v absolutním rozporu se zahraniční politikou nově zvoleného prezidenta Donalda Johna Trumpa, který jasně a veřejně deklaroval, že kroky proti Izraeli spáchané nebezpečnou opicí s prstem na červeném tlačítku v Bílém domě zvrátí. A už má další nadělení, které mu vzteklý Obama páchá jako pomstu, že byl trend parazitujících neomarxistů ve Spojených státech poražen.

Obama je jako vzteklá opice: Spojené státy v průběhu 72 hodin vyhostí ze země 35 ruských diplomatů

Obama prosí o banán

Orgány Spojných států (SS) vyhostí ze země 35 ruských diplomatů, uvádí agentura Reuters s odkazem na představitele americké administrativy. Je uváděno, že občané Ruské federace (RF) budou vyhoštěni z Washingtonu a San Francisca v průběhu 72 hodin. Informuje Sputnik, tuto informaci radostně potvrdil i Jakub Janda, takže tím jasně ukázal, že Sputnik a Evropské hodnoty mluví stejným hlasem.

Reuters šíří dezinformace o tom, že dva ruské zastupitelské úřady v SS měly být centrem ruské rozvědky: „SS zakáží v pátek v poledne ruským diplomatům přístup k velvyslanectví ve státech Maryland a New York. Ty byly vyžívány rozvědkou.“ Důkazy ovšem jako vždy žádné, jen prázdné slova, jako je prázdná lebka zrůdy a opičáka Obamy.

banner-cex-660x220

Opičák Obama zavedl nové protiruské sankce, které okamžitě D. J. Trump zkritizoval, jako hloupé

Donald Trump – Opičáku tak pojď na férovku | reprofoto: tasr

Budoucí americký prezident Donald Trump již reagoval na nové protiruské sankce vyhlášené prezidentem Barackem Obamou, informují ParlamentniListy.cz, které citují veřejnoprávní ČTK (pozn. pro imbecilního J. Jandu, šířícího dezinformace.)

Spojené státy by se měly podle Trumpa posunout kupředu a věnovat se větším a lepším věcem. Trump se chce prý nicméně setkat se zástupci tajných služeb, aby se dozvěděl o situaci více. Informoval o tom server České noviny, který provozuje veřejnoprávní Česká tisková kancelář (ČTK).

Sankce jsou reakcí na „ovlivnění“ prezidentských voleb v SS údajnými ruskými hackry. Důkazy, které Obama předložil? Žádné. Proto lze konstatovat, že Barack Hussein Obama je sprostý lhář, který šíří dezinformace, konspirační teorie a lži. Kdy bude viset? Kdy jej pornoherec Jakub Janda odsoudí?

Barack Hussein Obama podepsal příkaz o nových sankcích vůči Rusku, informuje tisková služba Bílého domu. Jak oznámilo americké ministerstvo financí, omezení se dotknou šesti lidi a pěti organizací, včetně FSB, píše Sputnik s odkazem na americkou administrativu.

Jmenovitě se do seznamu dostal velitel Hlavní správy rozvědky Igor Korobov, jeho první zástupci Vladimir Alexejev a Igor Kostjukov, a zástupce Sergej Gizunov. Také jsou v seznamu uvedeni Alexej Belan a Jevgenij Bogačev. Jejich funkce nejsou uvedeny, ale podle jejich přezdívek je možné vyvodit, že právě je americké orgány podezřívají z hackerských útoků. Ovšem důkazy zase žádné. Tudíž i Ministerstvo financí SS šíří dezinformace, lži a konspirační teorie.

„Je načase, aby se naše země posunula k větším a lepším věcem,“ uvedl Trump po oznámení o uvalení nových sankcí vůči Moskvě. „V zájmu naší země a jejího skvělého lidu se sejdu příští týden se šéfy zpravodajských služeb, abych se nechal informovat o faktech této situace,“ dodal nově zvolený prezident Donald John Trump, který usedne do Bílého domu 20.ledna 2017. Co vše zlého ještě zlá opice Obama napáchá, než jej vyženou z Oválné pracovny?

polados-prepravujeme-vas-byznys

Rusko přijalo první odvetné opatření

Rusko podniklo první viditelná opatření v odpovědi na zavedení nových sankcí ze strany SS, uzavřelo anglo-americkou školu v Moskvě, informuje oficiální stránka televizní stanice CNN.

Televizní stanice s odkazem na amerického představitele, který byl informován v dané otázce upřesnila, že jako jedna z prvních viditelných reakcí Ruska se ukázala být uzavření anglo-americké školy v Moskvě pro Američany a cizince. Podle jeho informací sem chodily děti spolupracovníků velvyslanectví SS, Velké Británie a Kanady.

Ministerstvo zahraničních věcí nové opatření Obamy bude již řešit z Trumpem

Sergej Viktorovič Lavrov | foto: aif.ru

Na Ministerstvu zahraničních věcí usoudili, že poslední kroky vůdce SS Baracka Husseina Obamy, nejsou ani tak v rámci zahraniční politiky mezi SS a Rusku federací, jako spíše americká věc, kdy se Obama mstí za porážku Hillary Clinton, jelikož dokonce i samotný Trump byl obviňován americkými „Demokraty,“ že je agentem Ruska, Putina a pod.

„Rusko je připraveno ke kontaktům se Spojenými státy kdykoli a v těch nejrůznějších formátech, nechceme to ale uspěchat,“ prohlásil v interview pro RIA Novosti šéf ruské diplomacie Sergej Viktorovič Lavrov. Tím naznačil, že raději počkají na dny po 20. lednu, kdy v Bílém domě bude příčetný prezident a ne šílenec Obama.

„Kontakty jsme ochotni navázat kdykoli a v těch nejrůznějších formátech, nechceme to ale uspěchat. Mimo jiné i proto, že jsme si vědomi toho, jak velice je Donald Trump v těchto dnech zaneprázdněn sestavováním své administrativy. Dnes je to pro něj zřejmě nejdůležitější úkol,“ řekl ruský ministr, který vyslal jasný signál, že poslední kroky Obamy jsou jen pokusy myši, která řvala.

Podle jeho slov je Rusko připraveno, jak mnohokrát zdůrazňoval ruský prezident, spolupracovat s budoucím prezidentem SS a jeho týmem na překonání krize ve dvoustranných vztazích, která nevznikla vinou Moskvy. „Přijali jsme samozřejmě pozitivně postoj Donalda Trumpa podporující normální součinnost s Ruskem, jak to prohlašoval v průběhu předvolební kampaně,“ uvedl ministr Sergej Viktorovič, když zopakoval, že své postoje Trump potvrdil i v telefonátu se svým protějškem Vladimirem Vladimirovičem Putinem.

Marija Vladimirovna Zacharovova | foto: vestnikkavkaza.net

Tisková mluvčí ruské diplomacie Marija Vladimirovna Zacharova uvedla, že poslední kroky Obamy ponižují americký národ. „Tentokrát dal Washingtonu facku jeho pán, který maximálně zvýšil počet neodkladných záležitosti pro tým svého nástupce. Měly by to být komplexní kroky na Blízkém východě, a nikoli pomsta,“ informovala.

„Celý svět… pozoruje drtivou ránu zasazenou prestiži Ameriky a jejímu prvenství Barackem Obamou a jeho neodborným zahraničněpolitickým týmem, který prozradil světu své hlavní tajemství: privilegovanost byla jen rouškou bezmocnosti. A žádný nepřítel USA by nemohl udělat hůř“, dodala.

Marija Vladimirovna rovněž administrativu úřadujícího prezidenta Obamy označila za hlouček zahraničněpolitických smolařů.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr