Podle CNN Rusko brutálně ponížilo Obamu, když nereagovalo na sankce a vyhoštění diplomatů

WASHINGTON | Zdrženlivá reakce ruského prezidenta Vladimira Vladimirviče Ptuina na nové sankce ze strany Spojenýchs tátů, odmítnutí odvetných opatření a pozvání dětí amerických diplomatů na oslavu nového roku – to je pro Obamu skutečné ponížení, domnívá se bývalý ředitel moskevské kanceláře CNN a hlavní expert na Rusko Jill Dougherty. Informuje Sputnik.

Barack Hussein Obama černý vůdce SS
Podle jejích slov ruské vedení prostě ignorovalo nepřátelské kroky Washingtonu. Svým „překvapivým“ rozhodnutím Moskva ukázala, že akce odcházející vlády jsou už bezvýznamné.

Dougherty předpokládá, že absence tvrdé odvetné reakce je také signálem pro zvoleného prezidenta: „Pojďme na všechno zapomenout a začněme pracovat společně“.

„Zdrženlivost, projevená Kremlem, je strašnou urážkou pro Obamu a jeho partu, jelikož je z ní cítit narážka na politickou bezmocnost hlavy Bílého domu,“ domnívá se tehdejší spolupracovnice CNN.

Přitom, jak uvádí CNN, dokonce i členové současné vlády přiznávají, že Trump dokáže změnit sankční rozhodnutí, ale podle jejich názoru to není moc rozumné.

Chcete naše noviny finančně podpořit?Zašlete libovolnou částku na účet číslo: 2901046670/2010. Pod variabilním symbolem 0011. Děkujeme Vám za přízeň.

Zveřejnil(a) Vlastenecké Noviny dne 7. prosinec 2017


Čtete dále VlasteneckeNoviny.cz | Další články k tématu:

loading...

Komentáře:

Reklama: polados-prepravujeme-vas-byznys