Vetřelci útočí jako dobytek: Ženy byly o Silvestru i nadále lovnou zvěří

KOLÍN NAD RÝNEM | Ani letošní novoroční oslavy se neobešly od kulturní obohacení přivandrovalých mu-slimáků, kteří se chovají v Evropě jako dobytek, prašiví psi a nečistá prasata. Za podobné chování v muslimských zemích by mohli být trestání i trestem nejvyšším. V Evropě se nám smějí. Můžete za to poděkovat bábě Merkel, která beztak již patří na hranici.

Ficki Merkel – Krmivo pro mu-slimáky. Klidně si tu bábu sežerte i neuvařenou!

Ženy byly chytány a osahávány, byly v Kolíně nad Rýnem jako lovná zvěř, ačkoliv policie neponechala nic náhodě a všechny „Nafri“ (zkratka za Nordafrikanische Intensivtäter, tj. Severoafričtí notoričtí pachatelé) důsledně zkontrolovala tak, že jí vítači podobní svoloče vytýkali institucionalizované rasové kontroly.

Ženy v Rakousku nebyly také ušetřeny

Žena se v Salczburku dostala se do tlačenice a muži asijského vzezření ji šahali mezi nohy. Označení muži asijského typu je politicky korektně řečeno, pravdivě to však znamená: „Mu-Slimák“, „prašivý pes“, „nečisté prase“, či jen „lidský dobytek.“

I v Insbruk byly ženy kulturně obohacovány neevropskými sexuálním hrátkami od jedinců vzhledu nevábného. „Cizinecky vyhlížející muži se natlačili na mladé ženy, osahávali je na intimních partiích a líbali,“ informuje server Českého portálu euRABIA.cz.

Server dále připomíná, že tak jako po Silvestru v loňském roce očekává policie i příští týden další trestní oznámení kvůli sexuálnímu obtěžování. „Neměla by EU spolu s feministkami v tom zavést zas nějaké kvóty?“ ptá se server.