Skupina přivandrovalých nečistých prasat v rakouském Innsbrucku na Nový rok napadala ženy

INNSBRUCK | Policie rakouského města Innsbruck pátrá po skupině mužů „zahraničního zevnějšku“ na základě stížností žen na sexuální obtěžování během novoroční noci, uvádějí místní noviny Tiroler Tageszeitung.

Polizei
Jak dále informuje světová zpravodajská agentura Sputnik, tak celkem se na policii obrátilo 19 žen, z nichž většina byla ve věku 19-25 let. Oznámily napadení ze strany skupiny 10 mužů v centru Innsbrucku, kteří je obklopili a osahávali na intimních partiích a strkali jim jejich vepřové jazyky do úst.


K události došlo v době mezi 23:30 a 01:30, kdy bylo venku velmi mnoho lidí. Některá napadení byla zachycena videokamerami, ale kvůli nízké úrovni záznamu se zatím nepodařilo zjistit totožnost pachatelů. Oběti se snažily vyfotit pachatele, ale snímky byly nekvalitní.

„Tohle u nás ještě nebylo. Podařilo se nám přesně zjistit, že muži byli cizinci. Provádíme vyšetřování“, řekl mluvčí místní policie Ernst Kranebitter. Měl být ihned vyhozen z práce za lži, jelikož to nebyli cizinci, ale přivandrovalá nečistá mu-slimácká prasata. Cizinec jako host uctívá zvyky navštívené země. Mu-slimáci jsou ovšem dobytek a tak se i chovají.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr