Džihád, znásilňování a šibenice

Víte, že ve výcvikových táborech džihádistů se neučí jen střelbě, plížení a boji s nožem, jak by člověk mohl očekávat, ale cvičí se tam také znásilňování? Prostě odborná instruktáž, jak ženskou chytit, aby se nemohla bránit. A nácvik, jak si nic nedělat z jejího křiku a pláče.

Petr Hampl
Ta informace se dostala ven před pár dny, když z jednoho džihádistického výcvikového tábora (a to podotýkám, že nešlo o Islámský stát) utekla dívka, na které se nacvičovalo.


I evropské armády drancovaly a znásilňovaly. Ale vždy to bylo pokládáno za zločin. Někdy to bylo trestáno, jindy velkomyslně přehlíženo, ale v celých evropských dějinách se neobjevil nikdo, kdo by tvrdil, že znásilňování je dobré a ušlechtilé. Nikdy nikdo netvrdil, že znásilnit bezbrannou holku je aktem hrdinství. Jenže muslimové to mají jinak. Zakladatel toho jejich příšerného kultu opakovaně doporučoval znásilňování nevěřících podlidí jako něčeho, co je správné a ušlechtilé, co je krokem k lepšímu světu. To je, mimochodem, zásada, která platí i pro ty nejumírněnější muslimy.

Jak je možné kopulovat s bytostmi, kterým nepřiznáváme lidskou hodnotu? V rámci naší kultury by to bylo nemyslitelné, ale nezapomínejme, že islám nemá problém ani se sexem se zvířaty. To je něco, co nedokážeme pochopit, stejně jako nedokážeme pochopit, že v dalších kulturách je zase pokládáno za normální pojídat lidi.

To nám, mimochodem, z jiné strany osvětluje současné problémy v Evropě. Islámští kolonisté si mohou odpustit chuť na Evropanky ze strachu. Ale nikdy nepochopí, že by na jejich znásilňování mohlo být něco amorálního.

Obávám se, že pokud budou multikulturní soudruzi trvat na společném soužití příslušníků evropské a islámské kultury, nezbyde nám, než se s lehkou úpravou vrátit k zásadě, kterou vyřkl před pár staletími jeden anglický poručík. Muslimové věří, že je správné znásilňovat evropské ženy. Evropané zase věří, že když se nějaký muslim pokusí znásilnit evropskou ženu, je správné ho na místě oběsit. Nechť jednají příslušníci každé kultury podle svých zvyklostí.Zdroj.

loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...
Pivní bedekr