Zdechovský se ohrazuje proti opakovaným lžím Babiše o udávání

HAVLÍČKŮV BROD | Europoslanec Zdechovský se dnes ostře ohradil proti opakovaným lžím ministra financí Andreje Babiše, že by kdykoliv udal jeho nebo poslance Faltýnka, že sedí v té či oné dozorčí radě, jak dnes opakovaně Babiš tvrdil v médiích.

Foto s hajzlemEuroposlanec Zdechovský žádá pana Babiše, aby svá tvrzení prokázal nebo se veřejně omluvil. „Pan Babiš opakovaně v médiích lže, prohlásil lidovecký europoslanec, podle kterého si Babiš plete jednotlivé europoslance.

Babiš je buď blázen nebo lhář

Tomáš Zdechovský

Dále k případu Zdechovnský dodal: ůBuď se za svá tvrzení omluví nebo musí veřejně doložit, že je psychicky nemocný a tudíž může veřejně lhát. V tom případě budu jeho dnešní tvrzení chápat. Pokud tak neučiní, budeme s mými advokáty zvažovat další právní kroky.“

V úvahu připadá i podle Zdechovského žaloba na Andreje Babiše s žádostí o finanční odškodnění. Případné vysouzené peníze daruje Zdechovský nadačnímu fondu PinkBubble, který pomáhá onkologicky nemocným dětem.


Chcete naše noviny finančně podpořit?Zašlete libovolnou částku na účet číslo: 2901046670/2010. Pod variabilním symbolem 0011. Děkujeme Vám za přízeň.

Zveřejnil(a) Vlastenecké Noviny dne 7. prosinec 2017
loading...

Komentáře:

Reklama: polados-prepravujeme-vas-byznys