Muslimy nasrala kampaň: Přijmi Krista a zůstaň v Německu

BERLÍN | Německé muslimy pěkně rozčílila kampaň německých křesťanů, kterou v arabštině rozjeli na bilboardech pod heslem: Umarme Christus und bleibe in Deutschland. Nebo-li přijmi Krista a zůstaň v Německu. Informuje na webu euRABIA.cz Lukáš Lhoťan, který sám byl muslimem a přijal Krista.

Muslime, přijmi Krista a zůstaň v Německu!Tento bilboard můžete například vidět v Berlíně ve čtvrti Neuköln, píše Lhoťan a dodává, že některé muslimy pěně naštval.

S tématem související literatura:

„Milí muslimové se bojí, že příchozí muslimští imigranti by se mohli rozhodnout zahodit islám a poslušnost muslimským vůdcům a jít za křesťany. Samozřejmě, že muslimští aktivisté to tak otevřeně neříkají, ale pouze obviňují křesťany ze zneužití uprchlické krize,“ píše konvertita od islámu ke křesťanství.

Autor dodová, že podle nich by křesťané neměli provádět evangelizaci mezi muslimy. Což požaduje i islámské právo šaria. „Kdoví, jak by křesťané dopadli s podobným bilboardem u nás? Nesesypali by se na ně Halík, Hošek a spol. neodsoudili je jako islamofoby a xenofoby?“ ptá se Lhoťan.

Lukáš Lhoťan:

Lukáš Lhoťan

„Lukáš Lhoťan je český nakladatel, publicista, bloger, zakladatel Česko-muslimského institutu a ex-muslim a konvertita ke křesťanství. Odmaturoval na střední odborné škole ve Frýdku-Místku v oboru Podnikání. Podle časopisu Týden je také vyučeným truhlářem. V publicistice se věnuje tématům z oboru islámu, filozofie, médií a psychologie. Od dubna 2011 podniká v obci Pstruží jako vydavatel. V roce 2012 pracoval i ve strojírenství a byl vedoucím filmového projektu o menšinách,“ tolik Wikipedie.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...
Pivní bedekr