Počet kuřáků se zmenšuje a úmrtí na tzv. kouření roste

TEPLICE | V pořadu Interview ČT24 senátor jinak i vášnivý kuřák Jaroslav Kubera promluvil o tom, jak bude v Senátu za 14 dní hlasovat o zákazu kouření v restauracích, informuje server PrnvíZpravy.cz.

Ilustrační snímek

„Co je špatného na tom, když chce stát lidi bránit před špatnými účinky kouření?“ zazněla otázka směrem k senátorovi, který s otazníkem na konci vět odpověděl.


„A proč tedy nejít cestou smíru? Proč tu společnost nerozdělit? Návštěva restaurace není povinná. Protože lékař, a ti kouří víc než si myslíte, tak po čtyřhodinové úspěšné operaci vyběhne ten kilometr a půl z nemocnice, aby byl mimo areál. Vyběhne na ulici a policista mu dá pět tisíc korun pokuty, protože si doktor nevšiml, že stojí na zastávce veřejné dopravy,“ argumentoval Kubera.

A zajímavé je, že v rámci svobody se podobně vyjádřil i Tomio Okamura, který ve svém komentáři uvedl zajímavý postoj: „Počet kuřáků za posledních 30 let klesl tuším na polovinu a přitom na rakovinu dýchacího ústrojí umírá 5x víc lidí než dříve.“

banner-cex-660x220

Protikuřácký zákon není o zákazu kouření, to je lež. Je to čistá diktatura

Ilustrační snímek

Navíc je nutno dodat, že tzv. protikuřácký zákon není vůbec až tak o kouření, jako o zavedené fašistické totality, zakazuje prodej alkoholu a tabákových výrobků v prodejnách s potravinami, zakazuje použití MHD osobám byť s minimálním obsahem alkoholu v krvi.

Dále zavádí odpovědnost hospodského za to, chování opilého hosta a pod. Zákon protikuřáckým nazvaly zrůdy, které chtěly převést jen debatu na kouření v restauracích, ale ani to není pravda, jelikož zákon zakazuje kouření v podnicích veřejného stravování a to je například pivnice není.

Takže jedná se zase o maximální podvod na lidi a využití jejich tupého přístupu k informací, že si daný zákon nepředečtli a věřili mrdkám ve většinových médiích, které šíří jen lži a dezinformace. Totalita přichází vždy oděna v jiném hávu, než jí náleží.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...
Pivní bedekr