Poskoka Obamy Schapira nevystřídá Ivanka Trump, ale někdo zcela jiný

PRAHA – WASHINGTON | Bývalá manželka zvoleného amerického prezidenta Donalda Trumpa Ivana se velvyslankyní v České republice nestane. ParlamentníListy.cz to alespoň zjistily ze dvou na sobě nezávislých zdrojů, píše zmíněný server.

Ivana Trump Zelníčková | foto: Biography.com
Podle informací zdrojů webu si prý Donald John Trump v Česku přeje člověka zkušeného například i v bezpečnostní oblasti, protože vnímá Prahu jako důležité místo ve své východní politice.


„Paní Trump jmenována nebude. Budoucí prezident má v hlavě někoho jiného a záleží mu na velmi kvalitním obsazení pozice v České republice,“ sdělil nám vysoce důvěryhodný zdroj z diplomatického prostředí, který informaci ParlamentnímListům.cz sdělil pod přísnou podmínkou anonymity. Redakce pochopitelně jeho jméno zná.

Informaci s totožným obsahem jsme navíc získali přímo z okruhu týmu zvoleného prezidenta Donalda Trumpa. „Není to o kvalitách paní Ivany, ale diskuse plyne tím směrem, že v Česku bude hodně práce a ta země bude tvořit důležité předpolí směrem k jednáním na východ. Představa je taková, aby šlo o ostříleného člověka, který má zkušenosti mimo jiné i z bezpečnostní problematiky,“ uvedl zdroj.


loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr