Dobytek, který chtěl sedět na Hradě v Praze: Česká hysterie z „uprchlíků“ je projevem malosti

PRAHA | Hysterie z přílivu uprchlíků patrná v Česku je projevem české zamindrákovanosti a malosti, a Karel Schwarzenberg se za ni prý musel stydět, informuje o lžích a urážkách zdegenerovaného imbecila server Českého portálu EUportal.cz.

Schwarzenberg. S plnými kaťaty?| foto: nekorektni.tv
„Když někdo je trošku odlišné barvy nebo po staletí už se přiklonil k islámu, tak z toho máme plný gaťata“, prohlásil bývalý ministr zahraničí a kandidát na prezidenta ČR, který se ve finále podlehl vítěznému Miloši Zemanovi, a jehož placku s čírem nosil kdejaký mládežník, Karel Schwarzenberg, píše zmíněný web.


„Trvá si stále na tom nebo se bude se Čechům omlouvat? A byla v tomto duchu po celá léta řízena česká zahraniční politika a způsobena újma českému státu?“ ptá se autor článku.

Dodáváme jediné: Zdegenerovaný Karel potřebuje asi někoho nahnat do koncentračního tábora, když tak mluví, jelikož právě jeho rodina byla soukromým vlastníkem pracovního tábora v Letech, kde byli integrování cikáni, kdy někteří z nich skončili s vědomím rodu Schwarzenberg v Osvětimi v pecích Březinky.Čestný předseda TOP Karel „Degene“ Schwarzenberg bez masky | foto: stalo-se.cz

polados-prepravujeme-vas-byznys

loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr