ODS se před volbami lísá, ale Svobodní tuto perverzi odmítají

PRAHA | V médiích se objevily spekulace o tom, že ODS oslovila k předvolební spolupráci také Stranu svobodných občanů. Zda je to pravda či nikoliv, to je nezjistitelné, ale reakce ze strany Svobodných je jasná. Pokud to byla jen myšlenka a ne úmysl, tak je to předem odmítnuto.

Karel Zvára a Petr Mach | reprofoto: youtube.com

Petr Mach, europoslanec (byl předsedou Svobodných, když nabídka přišla; nyní znovu na funkci předsedy kandiduje), v této věci uvádí: „Republikové předsednictvo Svobodných jednomyslně nabídku od ODS k účasti na jejích kandidátkách pro volby do Poslanecké sněmovny s díky odmítlo.“


Podle něj Svobodní nechtějí vyměnit své dlouhodobé cíle za místa na kandidátních listinách ODS. „Svobodní vznikli právě proto, že ODS, když byla u moci, navzdory slovům o snižování daní a nepředávání pravomocí na Brusel, daně zvyšovala a podpořila Lisabonskou smlouvu, která fatálně Českou republiku oslabila a dala Bruselu pravomoc diktovat nám svou migrační politiku,“ připomněl Petr Mach perversní chování politiků ODS.

„Regionální představitelé ODS jsou stále ti stejní kmotři jako dřív. Svobodní půjdou do voleb samostatně s cílem, kterým je suverénní Česká republika s nízkými daněmi bez kvót a zbytečných regulací,“ uzavřel ostře Petr Mach.


loading...
Reklama:
loading...