Agresivní americké námořnictvo střílelo u íránského pobřeží na íránské hlídkové čluny

TEHERÁN | Imbecilita amerického myšlení nemá konce. Vedení Pentagonu se doznalo, že střílelo na hlídkové čluny Íránu u pobřeží Íránu, ač právě Američané jsou v Hormuzském průlivu vetřelci, jelikož se nachází tisíce námořních mil od pobřeží Spojených států.

Hormuzský průliv„Loď amerického vojenského námořnictva reagovala několika varovnými výstřely, když se k ní v Hormuzském průlivu začaly přibližovat íránské čluny,“ informuje agentura Reuters s odkazem na představitele Pentagonu. V překladu to znamená, že zloděj střílel na majitele bytu, když jej vykrádal a nyní si stěžuje, že se majitel bytu bránil vykradení.

Okupant si stěžuje, že mu domácí ztěžují okupaci

Spojené státy jako globální vrah

K incidentu došlo minulou neděli, když se začaly čtyři čluny Sboru strážců islámské revoluce velkou rychlostí přibližovat k americkému plavidlu, informuje Sputnik.

Zdůrazňuje se, že varovná střelba byla zahájena poté, co íránské lodě nereagovaly na radiové signály a signalizační kouřovou bóji shozenou vrtulníkem vojenského námořnictva SS.

Dřív si už SS mnohokrát stěžovaly na to, že íránské čluny připlouvají příliš blízko k americkým lodím v Perském zálivu — přinejmenším v jednom případě zahájily americké lodě varovnou střelbu na vodní hladinu.

Chcete naše noviny finančně podpořit?Zašlete libovolnou částku na účet číslo: 2901046670/2010. Pod variabilním symbolem 0011. Děkujeme Vám za přízeň.

Zveřejnil(a) Vlastenecké Noviny dne 7. prosinec 2017


Čtete dále VlasteneckeNoviny.cz | Další články k tématu:

loading...

Komentáře:

Reklama: polados-prepravujeme-vas-byznys