Byl nabourán Obamův mozek? Ruská diplomacie je už unavena hlupáckými obviněními administrativy babráka Obamy

MOSKVA | Oficiální mluvčí ruského Ministerstva zahraničních věcí (MZV) Marjia Vladimirovna Zacharova je patrně už unavena imbecilitou kolem všemožných amerických obvinění na adresu Ruské federace, proto na zprávu amerických tajných služeb o „ruských hackerech“ reagovala velmi ironicky a zaútočila i na mozek B. H. Obamy, tedy pokud v lebce nějaký mozek vůbec americký babrák má.

Marija Vladimirovna Zacharovova – Obama má takhle malý mozeček. Takhle malý. A možná ještě menší…
„Zdá se mi, že když už se ‚ruští hackeři‘ do něčeho v Americe nabourali, pak jsou to dvě věci: Obamův mozek a samozřejmě samotná zpráva o ‚ruských hackerech‘,“ napsala Marjia Vladimirovna Zacharova velmi ironicky na své facebookové stránce.

Tiskový mluvčí ruského prezidenta Dmitrij Segejevič Peskov rovněž prohlásil, že už podobnými obviněními, které nejsou ničím doloženi, jsou unaveni.

Nejedná se o zprávu tajných služeb, ale o kompilát duševně nemocných imbecilů

Vůdce SS Barack Hussein Obama s přirozeným výrazem imbecila

Americká rozvědka zveřejnila zprávu o „vměšování Moskvy“ do prezidentské kampaně. Tvrdí se v ní, že ruský prezident Vladimir Putin osobně nařídil, aby byly volby, které v Americe proběhly, ovlivňovány.

Značná část dokumentu pod názvem Kremelská televize se snaží ovlivňovat politiku a rozdmýchávat nespokojenost ve Spojených státech (SS) je věnována agentuře Sputnik a televizi RT.

Přitom jsou jako základ použity výzkumy z roku 2012, které byly podrobeny pouze kosmetické úpravě tak, aby odpovídaly americkým volbám. Tudíž žádné důkazy, ale jen kecy a navíc 4 roky zastaralé.

„Podobná obvinění se na adresu Moskvy neozývají poprvé, přitom ovšem nebyly nikdy předloženy žádné důkazy. Tato tvrzení v Rusku rovněž popírají,“ uzavírá obviněná agentura Sputnik. Ukradli Vám auto? Tak za to může Putin. Bolí Vás zub? Tak za to může Putin. Máte vztek na svůj posraný život? Tak za to může …loading...

Komentáře:

Reklama:
Pivní bedekr