Marine Le Pen je démonizovaná, ale na je normálnější, než se na první pohled zdá

PRAHA | V zahraničí, na rozdíl od Česka, existují strany, které opravdu změnu chtějí, ale podle Václava Klause jsou označovány za populistické a jsou karikovány. Informuje o rozhovoru pro TV Prima server ParlamentniListy.cz.

Marine Le Pen a Václav Klaus v Praze na pivu U zlaté konvice | foto: stalo-se.cz
„To samozřejmě není jen Alternativa pro Německo (AfD) v Německu, ale také paní Le Penová, to je také Nizozemsko a abych nezapomněl na Itálii. Mimochodem, všimněte si, že mluvím o západních zemích, kde jsou lidé nespokojení, protože u nás převládá názor, že bychom měli být vděční, že nás v Bruselu do toho zlatého klubu vzali,“ podotkl druhý prezident České republiky.
kup-zde

„Francie je pro mě trochu hádankou. Tam já nevím, protože ten klasický pravo-levý střet byl změněn tou revolucí v roce 1789,“ usmál prezident Klaus. „Uvidíme, co ta Le Penová, kterou také démonizují, ale je také asi normálnější, než na první pohled vypadá,“ uzavřel toto téma Václav Klaus, který se s Marine Le Pen osobně sešel, tedy mluví o konkrétní ženě a ne mediální bublině.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
loading...
Pivní bedekr