Miloš Zeman přijal hybridního Chovance a vysmál se mu, že není monopol na pravdu

PRAHA | Prezident republiky Miloš Zeman přijal v úterý dne 10. ledna 2017 na Pražském hradě na jeho žádost ministra vnitra Milana Chovance, který v průběhu jednání informoval o vzniku útvaru, který má bojovat proti dezinformačním kampaním, informuje Hrad.cz.

Miloš Zeman se vysmívá chovanci Chovancovi | reprofoto: iPrima.cz

Prezident republiky vyjádřil na setkání názor, že ve svobodné společnosti, že nikdo nemá monopol na pravdu. Dále pak se vysmál chovanci Chovancovi, když se vyjádřil: „Odhalení skutečných dezinformačních kampaní vyžaduje kvalifikaci a zdroje zpravodajských služeb, což 15 úředníků na Ministerstvu vnitra nemá.“


„Dosavadní personální struktura tohoto útvaru svědčí spíše o ideové zaujatosti některých jeho pracovníků, což se projevuje i dokumentovaným negativním vztahem k nově zvolenému prezidentovi USA Donaldu Trumpovi,“ míní prezident Miloš Zeman.

„Na druhé straně prezident republiky podpořil úsilí ministra vnitra Milana Chovance ve věci zbraňové politiky a přislíbil, že na Pražském hradě přijme vedení nově ustavené finanční policie, jejíž existenci po celou dobu prosazoval,“ informoval dále ředitel Odboru tiskového a tiskový mluvčí prezidenta republiky Jiří Ovčáček.


loading...

Komentáře:

Vaše osobní údaje budou použity k vyřízení publikování Vašeho komentáře, ke zvýšení spokojenosti po celou dobu procházení tohoto webu,
a k dalším účelům popsaných na stránce ochraně osobních údajů.
Reklama:
Pivní bedekr